SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192830

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
raczej cos miekkiego pod rekoma.. to jest chyba na piesciach robione..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/897fdcc9be61710f.html

Co daje miekkie krzeslo a twarde? Jaka jest roznica w przekazywanych bodzcach do miesnia z twardego lub miekkiego krzesla

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-02-19 12:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Wydaje mi się, że jeśli owe krzesło nie jest jakoś mega zapadające się to chyba zbytniej różnicy nie będzie... ale raczej im twardsze tym lepiej są te bodźce przekazywane

A ja mam pytanie: czy podczas przysiadów ze sztangą na klatce musi być jakaś inna technika niż podczas trzymania jej na barkach? I czy można je tak wykonywać?

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jesli idzie o podłoże pod pompki to ja tam za bardzo nie widze różnicy w przekazywaniu bodźców.
Cwiczenie dalej będzoie oddziaływac na te same partie,pod warukiem że zachowasz identyczna pozycję.
Pytanie tylko po co to miękkie podloże no i jak bardzo grube ma być...

a co do siadów przednich to jest jak najbardziej dobre ćwiczenie i nie można a trzeba je wykonywać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
QUEBLO jak odczucia po walce? & konferencji jeżeli takową widziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
konferencja była zaj**ista

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Konferencja lepsza od walki jeśli chodzi wam o Kliczkę , a raczej o Nigera. PS:
http://j**zdzidy.pl/obrazek/141/oddaj,banana.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ej kej ej Haye Mejka vs Czisora... jak otwieracie linka, to zamiast tych gwiazdek macie dopisać eb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
http://www.facebook.com/questions/386492124697799
glosujcie na projekt D z góry thx ; )

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Dzisiaj jak byłem u szwagra to "zmusił" mnie do wypicia porcji gainera... nic mi po nim nie będzie?

Stop talking! Just train!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium