SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192886

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Panowie przepraszam że Was tak męczę ale co kupić do 200zł na ten strych ? bo ja nie mam już pojęcia... ławka i obciążenia według mnie najlepsze a Wy jak sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za 200 zł dużo obciążenia nie kupisz, chyba że planujesz dokupić później. No i stojaki jak najszybciej, może nawet szybciej niż ławę (do tego czasu możesz robić pompki na poręczach, również z obciążeniem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ale oprócz tych stojaków, bo nara zie mam wątpliwości co do tej podłogi, czy wgl będzie w stanie wytrzymać duże obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wedlug mnie na sam poczatem wystarcza cwiczenia wielostawowe. Dlatego ja proponuje dokupic stojaki i obciazenie, drazek i porecze juz sa. A dopiero po zlapaniu dobrej masy i sily bym myslal nad wypracowaniem detali poprzez izolacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, no tak. Chyba że lepiej będzie się najpierw upewnić się, czy podłoga wytrzyma duże obciążenie, bo jak masz tam parę kilo trzymać to szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
No parę kilo nie będe tam trzymał hehe ale nie mam zamiaru trzymać stojaków z dużym obciążeniem, bo ja nie będe na tych przysiadach klepał 50-60 kg, a obawa zawsze towarzyszy Chyba pokuszę się o tą ławkę i te obciążenie sobie kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A moze Masz miejsce w piwnicy? Tam podloga sie na pewno nie zawali ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Jest ale węgiel przywieźlim ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
https://www.sfd.pl/Strych_podłoga_/_a_duży_ciężar__-t842203.html jednak cofam moją opinię, ojca się też pytałem więc nie mam już zupełnie żadnych obaw Mój cel stojaki gryf obciążenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, i elegancko! Wystarczy na dobrych parę lat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium