SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192765

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja akurat o profesorach mam lepsze zdanie jak o doktorach. Nie obrażali się o takie gówna jak nazywanie ich doktorami(ale może to u mnie na uczelni mieli dystans do siebie)
Zazwyczaj bardziej na luzie prowadzili zajęcia i jakoś tak nie obnosili sie z tym kto tu rządzi jak doktorki(zwłaszcza Ci świeżo upieczeni)

Wady profesury? Zanim będziesz tym profesorem to Ci najlepsze chwile w życiu przelecą

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wg mnie będzie ok. Możesz też rozpisać całe z ciekawości

Edit:
Queblo, to u mnie za przekręcenie tytułu to był dramat zawsze i u każdego praktycznie. Ale akurat doktorzy mieli/mają więcej luzu, niektórzy naprawdę goście tacy że aż się chodziło na konsultacje posiedzieć i poperdolić o głupotach

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-02-12 17:56:59

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nic się nie mylę, przecież nie mówię o tym że jak będziesz robił na magazynie, to cię później zatrudnią jako informatyka ze względu na staż pracy, bo to jest niedorzeczne, nie tylko u nas. To jest strasznie pożądane jak chcesz pracę w podobnej branży w której pracujesz, ale np. potrzebne lub "mile widziane" studia na danym kierunku czy kursy, które trochę zajmują, lub chcesz pójść do takiej samej pracy ale o parę setek więcej, rozumiesz teraz o co kaman?

Nie żadne moje rozmyślania, tylko pisane z życia, bo wiele osób znam które tak miały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
tylew o ile,przykłąd podaj jak możesz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie wiem gdzie Wy tam żyjecie, ale u mnie (małe miasto) roboty dużo nie ma, są dwa większe zakłady pracy. Koleś robił na magazynie przez 3,5 roku (na taśmie przy lekach) średnio za 1400 z premią (z tego co mówił, i tak uogólniłem przez te lata mu się pewnie zmieniała), poszedł do firmy w innej mieścinie, gdzie ma dojazd około 6km. Zarabia ponad dwójkę + premie, ale musiał mieć odpowiednio długi staż i parę kursów żeby tam się dostać, bo po zwykłej szkole nie wejdziesz na bank, chyba że układy, a praca z tego co gada mocno się nie różni.

Wy tam metropolie, to nie wiem jak jest, ale w mniejszych tak się żyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja tam Wawa, to i z innej perspektywy patrzę

Edit:
Na magazynie 3 czy 4 lata temu łapałem dwójkę z premią i nie było to nic nadzwyczajnego

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-02-12 22:04:12

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Cokta, ja też niestety w małym mieście siedzę (jakieś 10 tys mieszkańców), nie jesteś osamotniony na prowincji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz, właśnie o tym mówię - w większych miastach są większe zarobki, więc to inna perspektywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale i życie znacznie droższe, więc się sprawa poniekąd wyrównuje

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A tego to nie wiem, ale żeby aż tak wielka różnica była to wątpie. Przecież my to nie Europa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium