SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192880

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja mam nadzieję za jakiś czas na walkę o pas ciężkiej KSW pomiędzy Rożalem o Pudzianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
E pas ma chyba Oliva teraz z Bedorfem na KSW 18 będzie walczyć, ale nie wiem jak z tym pasem jest na obecną chwile... Mały majdan panuje na KSW muszą się szybko z tym uporać... Wgl niech sprowadzają powoli bardziej wartościowych zawodników. Na ich miejscu takieGO Bretta Rogersa już bym zgarnął, Tima Sylvie czy Orlovskiego. Czuję że gale typu DREAM są bardziej wartościowe ale to tylko chwilowy zamęt

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pas ma Oliva? A no ta, bo on wygrał turniej ciękiej - dawno to było, zapomniałem Zresztą te pasy w KSW traktowane są bez wartościowo, a szkoda.

Zobaczysz że kiedyś Fedor zagości na KSW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Oby ! Cro Cop też by w zasadzie mógł ale to nie jest realne

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Na pewno jakby mógł wybierać, to wybrałby dalej MMA, chociażby do Strikeforce

Lesnar? on nie walczył w UFC dla kasy... kasę miał właśnie we wrestlingu
i jak będzie mógł na pewno do tego wróci,pytanie tylko czy zdrowie pozwoli.

0 doświadczenia a sklepał naprawdę porządną czołówkę MMA na świecie

grzeszysz...
Lesnar to przecież świetny zapaśnik,m.in mistrz NCAA. Lesnar to nie tylko ogromna masa i siła,to również zapasy, które są podstawą w mma.

Ja mam nadzieję za jakiś czas na walkę o pas ciężkiej KSW pomiędzy Rożalem o Pudzianem

Różal jakby poćwiczył obrony przed obaleniami to by Pudziana rozniósł z drobny mak.
Zresztą Pudzian na walkę o jakikolwiek pas absolutnie nie zasłużył. Różal w sumie też w ringach mma nie pokazał zbyt wiele.

Cro Cop też by w zasadzie mógł ale to nie jest realne

Cro Cop już raz był w Polsce na KSW i raczej bardzo wątpliwe by wrócił. poza tym on zakończył juz karierę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zdrowia szczęścia i progresu Panowie!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-31 16:48:34

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
dzięki i nawzajem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
QUEBLO 0 doświadczenia ale w aspekcie zawodnika kompletnego a tak wiadomo zapasy na bardzo wysokim poziomie... Wazzup również dziękuje i wzajemnie !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzięki Wazz, również życze szczęśliwego nowego roku Tobie jak i wszystkim tutaj przesiadującym.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2011-12-31 18:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Oj, chyba pierwszy wstałem Mi tam się sylwester podobał, nawet łeb nie boli, f*** yea!

QUEBLO, Lesnar na pewno nie wróci do WWE - pokłócił się z Vince'm McMahonem (szef WWE) i m.in. dlatego zakończył karierę (wiem, bo kiedyś się tym interesowałem). Jeżeli nie ma zdrowia do MMA, to do pro-wrestlingu tym bardziej, w MMA dostajesz mocne ciosy,w wrestlingu też dostajesz, ale z krzesła w plery czy spadasz z impetem z kilku metrów, a jak są stypulacje typu. Barbed Wire Match czy Ironman Match to już w ogóle musisz być zdrów jak byk. I denerwuje mnie, jak ktoś się z tego śmieje, bo to jest ciężka robota i trzeba mieć respekt dla tych ludzi, którzy niejednokrotnie tracą zdrowie w wyniku wieloletniej kariery.

Właśnie dlatego chce żeby walczył z Rożalem - fajna masakra by była
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium