SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192841

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź na siłkę, a jak masz problemy z maty lub fizy to wal na priv . Chociaż własny sprzęt też fajna sprawa, szczególnie jeżeli lubisz ćwiczyć sam (ja np. bardzo nie lubię ćwiczyć z kimś innym)

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-02-28 19:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Własna lepsza niż publiczna zdecydowanie, i wiele bym dał za własną mordownię. A na pierwsze lata to wystarczy drążek, poręcze, sztanga, gryfy krótkie, ławka i stojaki, a dzik będziesz silny i wielki

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-02-28 21:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
dzięki wielkie jeszcze się skonsultuje z mom and dad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
większa wygoda przy swoje własnej silowni,więc jak masz podstawowy sprzęt to rośnij u siebie.
Na siłkach publicznych przydaje się czasem asekurant ale na dobrą sprawę i tak nie masz stuprocentowaej gwarancji że zawsze trafisz na takiego przy którym się nie zabijesz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Publiczna to straszna lipa moim zdaniem. Dojazdy, mus wyrabiania się w godzinach otwarcia, niekiedy ciężko z dostępnością sprzętu, bo ktoś akurat zajął (no zrobić klatkę w poniedziałek tu tradycja narodowa). A swoja to swoja - bilziutko, puszczasz muze jaką chcesz, skupiasz się na trenie (bo nie słyszysz tego ogólnego pyerdolenia) i nie martwisz się, że ktoś ci akurat stanowisko zajął jak chciałeś robić. No i jeszcze się nie rozgadujesz z nowo poznanymi koksami, a to też wielki plus, bo ja przez to wczoraj tren o 20 minut przedłużyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie wiem jak Wy,ale ja sobie muzyki nie wlaczam :) Podczas treningu moge sobie pomyslec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja muzykę podczas biegania ale kiedy ćwiczę wolę w ciszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja podczas treningu siłowego nie słucham, czasem podczas Tabaty. Jakie są jeszcze korzyści posiadania własnej siłowni - nie wysłuch**esz pierdzielenia "znawców" od klaty i bicepsa,nie musisz tłumaczyć, że przysiady ze sztanga nie rozwalają kolan etc. W ogóle jak teraz na siłowniach jest - dalej panuje pogląd, że przysiady niszczą kolana? Czy idzie ku dobremu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie, i nigdy nie pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
eee tam, mi nigdy nikt nie zwrócił uwagi że przysiady niszczą kolana
raz tylko się ktoś dopierdzielił że połamie sie przy martwym ciagu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium