SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192802

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Myślałem bardziej o dawnym liceum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Teoretycznie było to możliwe w liceum. Wszystko się rozbijało o nauczyciela. Jak był dobry (rzadkość) to wszystkiego można się było nauczyć. W przeważającej większości matematycy szkolni to uczelniane cieniasy które nie dostały się na takie specjalności jak stosowana, finansowa albo teoretyczna, więc odpad leciał na profil nauczycielski.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dokładnie tak Freed. Jest różnica pomiędzy nauczycielami z powołania i tymi, którym po prostu nie wyszło i musieli iść na nauczyciela :p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Tak, od nauczyciela bardzo dużo zależy. Ja na szczęście trafiłem na dobrego, nawet bardzo, więc problemów z matmą raczej nie mam (jak większość mojej klasy zresztą). Ale to się okaże jutro na maturze rozszerzonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Huh, jak ja się cieszę że państwowa edukacja już za mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ale mi rozszerzenie doopsko skopało, mózg zlasowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
k***a pogrom!!!
takie jest rozszerzenie, trafi sie latwe mozesz miec 90-100 trafi sie trudne to 30% bedzie git...

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-05-09 13:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Po podstawie myślałem, że rozszerzenie wciągnę nosem. A wynik będzie oscylował w granicach 60-70% jedynie, i to jak dobrze pójdzie

Zmieniony przez - ToBeBetter w dniu 2012-05-09 13:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja tam niczego pewnien nie jestem, tez myslalem ze lajtowo pojdzie bo z reguly pisalem na 80+, no i sie przejechalem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No to ładnie chłopaki. Ja tam się o podstawę martwię, ale chyba pójdzie dobrze. W każdym razie, jutro anglik pisemny, więc sądze że 60% będzie z palcem w doopie, kompletnie bezstresowo podchodze, byle to napisać.

Widać ja to tempak jestem i tylko dźwigać umim
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium