SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192752

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dokładnie Gruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Cokta, tam od razu zabij, pierw bym sie nad toba znecal, dopiero potem odebral Ci zycie ;p Ja tez zabiore sie za ciezary, do pasa bede przypinal. Poki co to cwiczenie musze zrbic 5x5 w najtrudniejszym wariancie, a dopiero bede mogl cos z kg dolozyc. Szybko nie dojde do 5x5 np. w podciaganiu na jedej rece, wiec tutaj ciezary w ruch pojda za baaardzo dlugi czas, jezeli w ogole dojda ;d nie bede sie rozpisywal juz o innych cwiczeniach, chociaz w nich bedzie o duzo szybciej ciezar dolozony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Dokładnie ciężary nie gryzą, sam myślę, że podczas wykonywania obwodów będę wstanie dorzucić trochę do pasa (mam 45 kg obciążenia, 8x 5kg, 2x 2,5kg - talerze) mogę trochę kombinować.

Mam zamiar dowalić obciążenia w dipsach oraz podciąganiu się.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cokta poniekąd też w tym prawdy jest tylko jestem wkurfiony na ludzi, którzy myślą że w domciu nic się nie zdziała tyle Widzę że już do porozumienia doszliśmy, lecz miło było podyskutować :)

Ripostę szykowałeś całą noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
U mnie sprawa z siłownią wygląda tak. Kwestia ekonomiczna. Są dwie siłownie u mnie w mieście. Rozpatrzymy te dwa osobne przypadku.

1. Malutka klitka, ciasno, parno, miejsca mało, ciężko tam zrobić MC, przysiady.. mało sprzętu 1 ławka jej wielki minus jest taki, że jak tam zbierze się tam tłum (już nie mówiąc o wakacjach, feriach etc, gdy jest tłum sezezonowców = przerypane) to nie ma czym oddychać a więcej się stoi w kolejce po sprzęt niż ćwiczy. Zaletą jest niska cenna, bo jak pamiętam to 50 zł za karnet, na dodatek obok zaraz jest basen, więc można łączyć przyjemne z pożytecznym. Podsumowując jest kiepsko.

2. Duża siłownia, dużo sprzętu ale nie tak dużo obciążenie. Niestety właściciel w Moim mniemaniu to skąpiec. Żadnego modyfikowania tej siłowni. Bieżnia się zepsuła, to nie winna sprzętu tylko tych którzy na Niej za długo ćwiczą .. bo to do takiego użytku domowego śmiech na sali. Cenne karnetu systematycznie podnosi wprowadzając jakieś dziwne regulacje odnośnie długości robienia areo w cennie karnetu.. Karnet to około 100 zł..

Podsumowując mi się to po prostu nie opłaca.. nawet ze zniżkami, że się uczę etc. Są co prawda siłownie w sąsiednich miastach ale nie wiem jak wyglądają wystarczy mi to, że trzeba tam dojechać a to pieniądze i czas.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
No zależy też u kogo jak w mieście Z kolei mam problem chłopaki : ( bo dipsy hoyowo mi idą praktycznie nie wiem czy 2 prawidłowo jestem w stanie wykonać tak nisko... tzn próbowałem nie dawno, jak po koszu wróciłem. Wgl paczka z poręczami była zabezpieczona tak, że 30 minut musiałem ją ściągać aby w końcu je wydostać... ale załamany jestem panowie : ( BBBBB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja mam jakies silownie jak jade na zajecia. Akurat jestem na takim poziomie zaawansowania, ze trzy rurki w piwnicy mi wystarcza(drazek i porecze). Wiec to 50 zl (tyle kosztuja karnety w tych silowniach, ktore widzialem) to moge sobie cos dobrego do jedzenia, wartosciowego kupic ;) Gimnastyka to taki sport, gdzie duzo ciezaru mi nie potrzeba poki co. Bez ciezaru robie slabo latwe wersje, wiec troche daleko bym uzywal wielkich obciazen..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
HGG, czemu załamany ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
pewnie dlatego, ze slabo mu poszlo w dipsach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Nom byłem zadowolony z rana przyszły, myślałem że dam rady coś na nich zdziałać a tu taka lypa i teraz jak myślicie/wodzu czy dam rady podciągnąć się na poziomie I w tym ćwiczeniu ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium