SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192778

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cokta w zasadzie najbardziej zależy mi na wyskoku to dlatego nie wiem czy wykorki/ przysiady z hantlami / prasa do nóg/ będą w stanie mi pomóc osiągnąć cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie wiem, czy monstrualne, czy nie. Przysiady dzialaja na cale cialo, a nie tylko na czworoglowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
He Got Game
MojeImie ale pisałem już że na strychu mam zamiar ćwiczyć, a tam boje się bo podłoga jest słaba Jak by była z betonu to już dawno bym sie nie zastanawiał i od razu brał, bo wiadomo co lepsze


A jak zarzucisz ciezar na prase do nog to myslisz,ze podloga sie nie zawali? 50kg na sztandze, a 50 na prasie to jest bez roznicy. No moze, prasa do nog dodaje pare kilo. Wiec tak czy siak podloga sie zawali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
50 kg to ujdzie o takim ciężarze to nie piszę nawet, ale przy sztandze wiadomo całkiem inaczej się patrzy bo na nią nayebał bym co najmniej 2 tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pyerdolisz, większy nacisk masz przy siadach na podłogę niż przy siedzeniu na dupie, logiczne

No dobra, ale sam przysiad super nóg nie zbuduje, potrzeba innych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Cotka, ale czy trzeba od razu cwiczyc na wszystkim co stworzyli? Najpierw robi sie cwiczenia wielostawowe. Ktore daja mase i sile. A izolacje mozna sobie zostawic na potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Na krótki okres same wielostawy wystarczą, później bez izolacji stajesz się tylko wielki, bez widocznych mięśni. Izolacje tak samo ważne jak wielostawy dla mnie, muszą być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Miesnie widac jak stracisz troche tluszczu ;p A ja myslalem, ze izolacje poprawiaja wyglad, jak i polaczenie mozg-miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Najwyżej wezmę ławkę prostą za 100zł z Marbo oczywiście i hoy Bo na strych nie będę sadził lepszego sprzętu, poza tym zależy mi na masie a jak stwierdziliście to wystarczy, najwyżej jeszcze trochę obciążenia dokupię zamiast droższej ławki i prasy i to powinno wystarczyć Może jakiś gryf jeszcze krótszy 160cm i aby dzik był duży A jeśli zaleje się troszkę tłuszczykiem to wtedy zastosuje Lafaya po to by uwidocznić mięśnie. I jak sądzicie będzie to dobre rozwiązanie ? (Na wyskok będę miał jeszcze czas)

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-03-03 11:15:34

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-03-03 11:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Ja jakbym kupowal obciazenie to juz bym sobie lafaye sobie poodpuszczal i staral sie rzezbic na tym sprzecie co mam. Nie wiem moze sie myle, ale ciezarem chyba sie da lepiej wyrzezbic niz lafayem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium