SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192872

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A co mi to da że odpuszczę. I w ogóle co ja mam odpuścić. To jest jakaś dziwna sprzeczka pomiędzy Wazzem i Coktą. Mnie po prostu boli, gdy ktoś wjeżdża na ogół ludzi.
to tak, jakbym ja kłócąc się z Tobą, zaczął wjeżdżać na Twoich przyjaciół.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Venc, nie prowokuje, nie łap za słówka, bo teraz Ty zaczynasz.

Dziękuje Wazz, w wirtualu się nie spinam. Postaram się w takim razie

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-20 23:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No no, bo teraz to się zacznę bać że mi się live w ciemnej bramie zepniesz

Edit:
I nie za ma co, ja Twoje sugestie też chętnie przyjmę

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-20 23:20:07

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ale tutaj gęsto..
Ogólnie Cokta, nie fajnie jest generalizować i pisać, że towarzystwo jest takie czy owakie, nie podoba Ci się to ok. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Jak śmiem wątpić jest to trening w domowych warunkach, tutaj ludzie ćwicząc z wielu względów, każdy ma swój własny osobisty. Fajnie, że ćwiczysz na siłowni i uważasz, że na sucho to nawet trawa nie urośnie, ja na Twoim miejscu trochę bym się wstydził bo widziałem jakiś filmik jak się podciągasz.. szczerze, lecisz na kategorię ciężką a tyłka z miejsca nie będziesz mógł ruszyć.

Generalnie to mam wy.. na jakieś śmieszne tytuły, pogrubione nicki i takie tam pierdoły bo nawet nie wiem po co to jest, ale skoro wkurza Cię, że ktoś do Ciebie pisze doradco to napisz do tych co Ci to piętno na bary wrzucili, żeby to Ci dziadostwo ściągnęli albo dali Ci w jakimś innym dziale, bo jak tutaj widzę, jesteś z 3/4 działu skonfliktowany.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
I wirtual też nie jest taki do końca 'bezosobowy', bo to w końcu my i nasze emocje przed kompami siedzą.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Przed kompem jestem zdecydowanie inna osobą niż w realu :)
Więc bym się tym raczej nie sugerował. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
wazzup1988

Ja w sieci jestem o wiele milszym człowiekiem niż w rzeczywistości ..

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Affro rozwalił system... ja tam temat uważam za zakończony, każdy w tym dziale ma jakiś cel a więc powinniśmy sobie pomagać, a nie po sobie jeździć... takie jest moje ostateczne zdanie Pjony Panowie/Dzieciaki ? albo to i to

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ja myślę, że w pisaniu wychodzi dość dobry obraz naszego prawdziwego "ja", bo mamy czas na przemyślenie i piszemy bardzo 'od siebie'. Chyba że kogoś powiezie, jak mnie wcześniej, to często już pisze bez przemyślenia.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Otóż to

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium