SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192760

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Steven rozyebałeś jak w każdym swoim filmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Podkreślam że na zakład mam wyj**ke ale chce po prostu sobie coś uświadomić, kumpel będzie ze mną ćwiczył zawsze to jakaś motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
10kg to mocno optymistyczny wariant, bo zależy też w jakiej jakość masą celujesz. No i jest ten problem, że to są ćwiczenia bodyweight, czyli mniejsze pole manewru niż z ciężarami. Nie wiem, nie znam się, ale no moje to zrobienie 10kg w 10 miesięcy na Lafayu to ciężka sprawa, przez pierwsze miechy będzie szło, a co potem powie organizm przy tego typu treningach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
gsmt, a nie wiem sam jakoś tak napisałem... możliwe że nie będzie potrzeby dorzucania białka... vitaminy z olimpu, te batony omega to będzie na porządku dziennym. Co do supli to nie wiem czy w moim przypadku wgl będzie opłacało się coś brać / Cokta tutaj musze przyznać racje... zobaczymy mam hantle zawsze, hoya nimi zdziałam ale zawsze to coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
up
tak ja napisales na poczatku idzie potem to sie ch**nia robi, bo nie wiadmo jak z doczepionym ciezarem cwiczyc, czy robic progresje powt czy progresje doczepiianego ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
HGG, ja planowałem trzymać sie zakresu 8-12. Ale teraz, po lekkich doświadczeniach, polecam na plecy i nogi dać zakres 15, klatę 12, izolacje 10-12 :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Taa .. od tego słynę ;)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
plecy / nogi 15 - klata 12 spoko jak założe dziennik to od razu tam sobie wpiszę żebym wbił to sobie do głowy... kurf dzięki Venc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
będziesz mieć dziennik w początkujących ? jaki Twoj cel ?

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Izolacje 10-12, czujesz coś? Nóżki to 15+, a nie tak nisko, szczególnie pyszne są uginania nóg leżąc na zakresie 25-30, pięknie pali. Grzbiet, hmm zależy, ja nie raz wole ciężar, ale też jak robię ściąganie drążka to najmniej te 13-16, tylko technika przy ćwiczeniach grzbietu jest moim zdaniem najważniejsza, bez niej nic nie zrobimy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium