SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192754

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Cokta, czy ty chcesz mnie uderzyc twarzą o pięśc? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Cokta jak piszesz to zdejmij czapkę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja to tylko napisałem jako ciekawostkę.
Nie wiem czy to się odnosi do tekstów pisanych. Słyszałem, że tak jest podczas normalnej rozmowy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Najpierw piszesz że nie każdy ćwiczy żeby doyebać, a sam robiłeś cykl na kreatynie licząc na przyrosty masy A teraz jakieś brednie wypisujesz, których sensu próżno mi szukać.

Zagrała urażona duma, bo przegrała pała, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
"Koks ci mózg wyżarł, siema"

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A jak ci powiem, że chce się utrzymac na poziomie 65 kg? ;] Więc nie dyskutuję o doj**ywaniu bo to nie dla mnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Siema siema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
MojeImie, do Ciebie nic nie mam, bo jesteś najbardziej normalny z tego towarzystwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Żarłem ją dobre pół roku temu - wyobraź sobie, że przez ten czas sporo może się zmienić, m.in. nastawienie do treningów - co miało miejsce w moim przypadku.
Gdzie widzisz brednie w mojej wypowiedzi ? Zacytuj proszę

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
"Jesteś Doradcą renomowanego forum sportowego, a co za tym idzie Twoja opinia powinna mieć wysoką wartość merytoryczną. Pisząc "A co ja jestem wyrocznia?" zdajesz się poddawać własne słowa w wątpliwość. I przegrałeś sam ze sobą"

Doradca doradza, nikt nie jest nie omylny, zapomniałeś chyba. Przegrałem sam ze sobą WTF?!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium