SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192784

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badania dowiodły, że program "pierdylion pompek" zwiększa siłę, masę, dynamikę i spala tłuszcz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
i pierdylion brzuszków

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2012-01-04 19:27:29

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Queblo, to doktorat ciśnij a nie się tu przechwalasz

a na cholerę mi doktorat?
i tak większość go robi bo nie moze normalnej roboty znaleźć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Na cholerę są inne lekarstwa podobno
Poza faktem że otwiera sporo drzwi (zarówno sam stopień jak i stosowne studia) to można zwyczajnie chcieć go mieć, co mi np coraz częściej po głowie wędruje



Anton, jeśli to czytasz to z racji znacznego zaperdolu w tym tygodniu i braku czasu obliguję Cię do pomagania młodzieżówce naszej Bandy!

Edit:
Zapewne w przyszłym też

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-04 20:42:04

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
szczerze?
doktorat nic Ci nie otwiera poza uczelnią. A nawet z tego co pamiętam to uzyskanie stopnia doktorskiego wymusza na Tobie dalsze kształcenie(musisz w przeciągu zdaje się 9 lat zrobić habilitację)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Znajomości można sobie wartościowych narobić na takich studiach, poza tym praca na uczelni też jawi mi się całkiem niezłą

Edit:
A o tym przymusie habilitacji nic nie słyszałem, i szczerze to nie chce mi się w to wierzyć, chyba że w przypadku tych pracujących naukowo a nie dydaktycznie

Edit2:
Złam swoje zasady, wbij mi do dziennika, i powiedz co o kolejności myślisz - będę (po raz kolejny) zobowiązany

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-04 21:06:10

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
mają "przymus",doczytaj

Jak mam być szczery to nie wiem czy istnieje podział na obowiązek robienia habilitacji dla pracowników naukowych i dydaktycznych. Obydwoje jednak mają obowiazek podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych wiec podejrzewałbym ze raczej nie ma tu podziału(nie chce mi sie szukać czy dobrze dedukuję)

edit: a co do wbijania do dzienników... to nie są moje zasady tylko wrodzone lenistwo

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-04 21:26:12

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak już uznam tą koncepcję za plan to doczytam na pewno

To daj przykład młodzieży i pokaż jakiś Ty pracowity!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-04 21:42:40

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nigdy nikomu nie sugerowałem by się na mnie wzorował
mielibyśmy w kraju największy współczynnik leserów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale może jak nie ilość to jakość roboty by wzrosła

Edit:
Kvrwa, ale posłodziłem


Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-04 21:46:27

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium