SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192761

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja akurat najbardziej lubie plany z podziałami typu p&p czy przód&tył

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja teraz trenuje Push-Pull-FBW i jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kwestia gustu ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A o nim się ponoć nie dyskutuje

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-19 20:58:34

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ponoć ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta hybryda to cudeńko, bez dwóch zdań. Na P&P praktycznie tylko ciężkie lifty, FBW to ćwiczenia dodatkowe i izolacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja jestem rozdarty lekko, co robić w nowym planie.
Czy wrócić do FBW- 1 zestaw, bo to mi pasuje jeżeli chodzi o sam trening.
Czy zrobić splita partia 1x tydzień, żeby zobaczyć jak na mnie działa.
Czy walnąć moją hardcorową objętościówkę, która mi się cały czas plącze po głowie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A jaki masz głównie cel, bo to jest ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie mam celu i to jest najgorsze ;D
Żaden cel nadrzędny u mnie nie istnieje. Ja ćwiczę dla ćwiczeń, to jest już mój nałóg. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wymyśl dla siebie kilka treningów, by wszystkie partie robic w jednym dniu. Zapisz każdy trening osobno na kartce. zagnij te kartki kilka razy, po równo każdą. Wrzuc do czapki i gdy przychodzi dzień na trening na ślepo losujesz. Oczywiście to co wylosujesz idziesz i robisz. Sposób wydaje mi się, że jest super :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium