SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192876

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Postępy słabe bo plan przeładowany.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Fred, nie mów że Tobie chodzi o plan na nogi? To jest głaskanie nóg a nie trening - 4 ćwiczenia na czwórki, dwa na dwójki coś na łydy i możesz powiedzieć że trenujesz nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Nie każdy ma tyle stażu, żeby taką masakrę przetrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 438
Otóż to Ja osobiście uważam, że nogi trenuję dobrze, ponieważ często na drugi dzień rano nie mogę normalnie wstać z łóżka Ale jestem początkujący, także każde uwagi przyjmuję z pokorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Mi chodzi o górę po ch** tyle tych super serii ćwiczeń izolowanych. Ja bym an jego miejscu wybrał po trzy ćwiczenia wielostawowe na górę i dół i jechał taki planem na zmianę, raz góra raz dól.

Góra
Wyciskanei leżąć 5x5
Wyciskanei żołnierskie 5x5
Wisołowanie 5x5

Dół
Przysiady 5x5
Wykroki 5x5
Skłony 5x5

Plan prosty jak konstrukcja cepa ale działa jedyne co do niego potrzeba to sztangi.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 438
Niestety nie mogę mieć u mnie w domu ani ławeczki, ani tym bardziej sztangi. Nie chodzi tu o finanse, tylko o konstrukcję domu. Mam pokój na piętrze, który "stoi" na starych, ponad 100 letnich belkach, dlatego gdybym chciał mieć w nim podstawowy sprzęt, to byłoby już ryzykowne Niestety piwnicy też nie mam.

Fred, może zaproponujesz coś do domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
na youtubie widze, ze ludzie maja łańcuchy dociążające. bardzo mi się to podoba, bo chyba tańsze niż kamizelki, a tez na tuow mozna zalozyc. czy są sklepy łańcuchowe, czy łańcuchy się zamawia u kowala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
zawsze mozesz sprzet trzymac na dworze i tam cwiczyc, pod drzewkiem by Cie za bardzo nie spalilo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Tylko że w zimę może wszystko zardzewieć, poza tym złomiarze mogą skroić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Domek na drzewie zrób solidny, i tam 3ymaj sprzęt / a na poważnie nie mam pomysłu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium