SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie się na drążku ( na ilośc powtórzeń)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
Witam chciałbym osiągnąć jak najlepszy wynik właśnie w podciąganiu się na drążku, na dzień dzisiejszy jest to okrągłe 20 powtórzeń
a chciałbym pobić rekord który wynosi 24 powtórzenia.
Dlatego zwracam się do forumowiczów Sportowego Forum Dyskusyjnego o poradę, w jaki sposób to zrobić czy po prostu podciągać się z jakimś obciążeniem a może znacie jakiś inny lepszy sposób.

Trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
ok dzięki SOG leci do lukix a narazie nie zamykam tematu mam zamiar prowadzić coś w rodzaju dziennika treningowego, pisac o postępach w razie jakiś wątpliwości zadać pytanie i mam nadzieje że w razie czegoś pomożecie.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
Możesz spróbować ćwiczyć planem Armstronga, poniżej masz do niego link

https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html 

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
ALe się Wazzup zgraliśmy

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jest sporo informacji na ten temat na tym forum.Musisz budować siłę i wytrzymałość siłową.Podciąganie z obciążeniem jest jakimś pomysłem.Moim zdaniem jak chcesz się podciągać dużo bez obciążenia to musisz głównie skupić się właśnie na takim podciąganiu ale w różnych chwytach.Poczytaj może o treningu Armstronga.Jest godny polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
toyman -> toż to remis całkowity

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-05-13 12:47:40

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
hehehe wazzup1988 i toyman to było the Best macie SOG'a

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
hehehe wazzup1988 i toyman to było the Best macie SOG

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
aha Podciąganie powinno wyglądać tak Nachwyt i łapki do pełnego wyprostu w łokciach.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Powinno wyglądać tak:szeroki i wąski nachwyt,szeroki i wąski podchwyt.Można dodać też chwyt neutralny.Jasne że do pełnego ale kontrolowanego wyprostu ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
ten trening jest dla mnie trochę pogmatwany coś jka pewne zadanie z matmy , Babka i dziadek mają 125 lat, dziadem ma 3 razy tyle lat ile miała babcia wtedy kiedy on miał tyle ile ona ma teraz oblicz ile lat ma dziadek a ile babcia.

Trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moi mili mam prośbę

Następny temat

Nie mam sprzętu ale jest zapał (Trening od początku)

WHEY premium