SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Gratuluję rekordów !
Kawał chłopa z pana.
Co do asekuranta, to nie skomentuje bo na jego miejscu też nie wiedziałbym co mam zrobić ;D

Zmieniony przez - RoyJones w dniu 2010-08-22 23:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
gratuluję nowych rekordów,
50kg na rekę robi ogromne wrażenie, zresztą i tak wszystkie ciężary są imponujące

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Gratuluję nowych rekordów, wygląda to coraz konkretniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 650
No konkretnie poszedł ciężar do przodu. Byle tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Bardzo ładne wyniki siłowe ; o
Co do tego asekuranta.. Chłop nie wiedział co robić, było sobie wziąć ze dwóch takich

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Krzysiek gratulacje nowych rekordów

Faktycznie mogłeś zrzucić do tyłu sztangę i lepiej byś na tym wyszedł...następnym razem będziesz wiedział,ale życzę,żeby nie było takich sytuacji
Wiem coś o tym,bop to już przeżyłam robiąc ćwiartki w siadach jak mnie wygięło i grawitacja wygrała (możesz obejrzeć filmik "sq ćwiartka")

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

dobrze tez ze byla lawka - i szczescie w nieszczesciu ze to box siady i byla ta lawka
bo jak bys tak poszedl ze sztanga do ziemie majac tak ulozone nogi-tak dobrze skonczyc by sie nie moglo

nieciekawie to wyglada - ale dobrze ze wrzuciles bo to zawsze jakas przestroga dla kolejnych jak to moze sie skonczyc

asekurant mial ciezko - bo ruch z dead stopu - wiec nie ma efektu jaki ma miejsce w normalnych siadach
tu wszystko jest od zera
nie wystarczy lekka pomoc

tak jak venka - wszyscy z tylu spier.dalac bo rzucam sztange!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego warto mieć stałego partnera treningowego, on wie jak zaasekurować żeby nie stała sie krzywda

A na twoim miejscu ja bym mu w ryj wyje.bał ale widać jesteś opanowany facet

Mimo wszystko jest progress, gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale w takiej sytuacji gdy jest ponad 150kg nie jest latwo pomoc wstac
co innego jesli w ruchu - co innego w takim cwiczeniu i w tej pozycji
da sie - ale jesli partner nie jest pewnym - bezpieczniejszym wyjsciem jest to o czym Kasia napisala
rzucic za siebie i tyle

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Lady M
bardzo fajnie poszło, gratuluje nowych maksów i wyrówanania obecnych - pobicie ich to pewnie w Twoim przypadku tylko kwestia niedługiego czasu

Nie do końca fajnie bo miałem nadzieję poprawić wyciskanie
Czy w moim przypadku to kwestia czasu ?
No nie wiem bo droga Marto czas działa na niekorzyść w moim wieku
Dzięki nie mniej jednak :P

adzik123
Ej no ale paski?
A ze mnie się śmiałeś


No bo chciałem zobaczyć jak się ciągnie jak leszcz
No a tak na poważne chciałem nauczyć się w końcu ich wiązać .
Chwyt mam mocny i nie muszę tego udowadniać , przypomnij sobie jak przed urlopem długo walczyłem w sumo z ciężarem 220 , wszystko inne słabło ale chwyt nie

Z tymi siadami cięzko, masakra...
Trza było kazać mu wypyerdalac i zrzucać za siebie


Wiesz gdybym był tam ktoś inny tak bym zrobił ale ten sierota zanim by się odsunął zginął by jeszcze pod tą sztangą

volvo93
ja pyerdole, ten failed box to kurvva... nie wiem co napisać. Na pewno bez kontuzji? Bo wyglądało na max niebezpiecznie. Poza tym to ANIMAL jesteś.

Kontuzja jest mała z tym kolanem . No ale nawet w pracy dzisiaj byłem i jakoś przeżyłem. Najgorzej jest jak się zasiedzę . Robię te przysiady jak zalecił Wodyn raz na jakiś czas . Pewnie za kilka dni nie będzie śladu po tym wypadku

50kg na bark MC - gratulacje!
Dipsy - ja robie 10 max

Życzę większych cieżarów i trafniejszych wyborów co do asekuracji.


Dzięki Wielkie kolego

Cokta
Matko Boska! Ty się ciesz że stopa poszła w bok i czworogłowego nie zerwałeś!

Uwierz jak patrzę na ten filmik to wciąż mnie przechodzą dreszcze

Gratuluję kolejnych rekordów, 50kg na łapę robi wrażenie

Dzięki , gdyby była sztangielka 52 kg też by pofrunęła

Hubert
Krzychu ale paski...?

No wiesz chciałem przyświrować

210 już tak lekko oszukane ale git.

Wiem , ale można mi wybaczyć po tych ciągach nie jeden poszedł by do domu , chyba przyznasz że jest nas nie wielu takich fanatyków

Maciek
Martwy elegancko wyszedł, siła skacze bezbłędnie. Super relacja

Wodyn nie kazał mi się spodziewać nie wiem jakich rezultatów zwłaszcza w MC klasyk . Nie mniej jednak planowany bój o 200kg zaliczony a nawet poszło 210 więc chyba nie jest aż tak źle z moja siła .
Cały plan był raczej skierowany na polepszenie siły w siadach i zadział, dołożyłem 5 kg a do tego przedurlopowe wykonanie box squatu to było tylko lekkie muśnięcie a nie jak obecnie porządne przyklapnięcie z pauzą i ruch w górę od martwego punktu . Także jestem zadowolony bo mogło być zaliczone nawet te 167,7 ale z innym asekurantem raczej

rafi77
miales dzis duzo szczescia,widziałem juz u mnie na silce wypadki z mniejszymi ciezarami i gosci niewidze wiecej na silce
kolego miales duzo szczescia


Dzięki Bogu wyszedłem z tego w miarę cały i nie połamany .
Za tydzień znowu poczuję stalowe gryfy w dłoniach

Luk_aszz
Widać masz serce do walki
Co do asekuranta to nie będę komentował
Ważne abyś wyszedł cały
Pzdr.


Dzięki , powinno być OK. Łap soga i zaglądaj częściej

RoyJones
Gratuluję rekordów !
Kawał chłopa z pana.


Dzięki , rekordy własne jak na mnie mogą być ale według innych wciąż jestem daleko w tyle
Łap soga i odwiedzaj częściej !

carbon91
gratuluję nowych rekordów,
50kg na rekę robi ogromne wrażenie, zresztą i tak wszystkie ciężary są imponujące


Dzięki za miłe słowa, nic tak nie cieszy jak nowe rekordy

Balduran
Gratuluję nowych rekordów, wygląda to coraz konkretniej

Konkretniej to wygląda u Ciebie Ale i tak dziękuję .

Sogr
No konkretnie poszedł ciężar do przodu. Byle tak dalej

Mógł pójśc lepiej ale jak na 7 tygodniowy cykl to i tak progres jest

Jagmaster
Bardzo ładne wyniki siłowe ; o
Co do tego asekuranta.. Chłop nie wiedział co robić, było sobie wziąć ze dwóch takich


Dzięki
No ale pisałem już że były pustki na siłowni
Zobaczyłem kolesia , wytłumaczyłem na co liczę z jego strony ale się przeliczyłem
Damian wpadaj częściej !

Kasia
Dzięki , dzięki
Zaraz zobaczę Twoją wojenkę z grawitacją

solaros
dobrze tez ze byla lawka - i szczescie w nieszczesciu ze to box siady i byla ta lawka
bo jak bys tak poszedl ze sztanga do ziemie majac tak ulozone nogi-tak dobrze skonczyc by sie nie moglo


aż się boję pomyśleć co było by gdyby był klasyk

nieciekawie to wyglada - ale dobrze ze wrzuciles bo to zawsze jakas przestroga dla kolejnych jak to moze sie skonczyc

No chociaż taki z tego pożytek , już prawie 200 osób od wczoraj go oglądało

asekurant mial ciezko - bo ruch z dead stopu - wiec nie ma efektu jaki ma miejsce w normalnych siadach
tu wszystko jest od zera
nie wystarczy lekka pomoc


Ciężko miał , ale gdyby mnie wziął pod pachy i we dwóch byśmy na trzy sie poderwali to by poszło , nie ma bata .
Przecież widać ze on się bał do mnie bliżej ''przytulić'', jak to ujął Huber chciał sztangę wziąć na bica chyba

Rybas
Dlatego warto mieć stałego partnera treningowego, on wie jak zaasekurować żeby nie stała sie krzywda

Wiesz ilu by chciało za mną ćwiczyć
Jednak trudno jest dobrać kogoś do mojego treningu FBW .

A na twoim miejscu ja bym mu w ryj wyje.bał ale widać jesteś opanowany facet

Jak tak padłem na ryj pod tą sztangą to taką miałem myśl , ale sie powstrzymałem bo kamerka była włączona

Dzięki !

solaros
Następnym razem upewnię sie ze mam za sobą gościa konkretnego .
Rzucić sztangę mogłem ale w końcu ławeczka była za mną i kto wie czy wytrzymała by to uderzenie . No a nie daj Boże jakby jakiś ''odłamkowy'' w tego pseudo asekuranta trafił i go połamał.
Mogłem na spokojnie powiedzieć, kolego spier***aj i rzucić sztangę mając w dupie sprzęt który w końcu nie jest moją własnością. Następnym razem będe mądrzejszy :P

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-08-23 19:33:39

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium