SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9912
gisman, mam dylemat bicepsy mam małe41,5cm załamka ,myslałem ze po nitro zwieksze obwód a tu nic ,siły tez nie mam , bede co tydzien zaczynbałe klate od 100% siły na 1 powt a pózniej zmniejszał obciazenie i wiecej powt zobaczymy czy siła pójdzie , bo nitro 2 to dziadostwo :((((((((((((((((((((((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
dyziom co do nitrobolonu ja miałem zgoła inne odczucia, dla mnie rewelacyjny produkt.Może Twoja dieta kuleje,co??Rozpisz dietę,przyjrzymy się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9912
I odrazu suple rozpisze
dzien treningowy
rano o 10;00 5g mono i 5 l-glutamine + 1,5 g taurine 20 min póżniej 3-4jaja +cebulka i 2 kromki chleba o 12;30 40g białka olimp whey protein concentrate nie zawze czasmi serek wiejski o 15:00 2 piersi lub hamburgery i ryz.pomidory około 250 mies 200g ryzu i 200g warzyw o 17;30 nitro 30g przed trn po trn 0 19;30 5g mono i 5 g l-glutamine+3g taurine później 20 min 40 g białka whey protein concentrate i o 21;00 ser biały 250g lub cos innego kluski z serem no i porzed snem o 24;00 białko 40 g i 5 g l_glutamine

dzien ntr
rano po przebudzeniu 5 g mono i 5 l glutamine póżniej o 10;00 3-4 jaja lub ser hudy 250 g o 12:00 co jest hamburgery lub serek wiejski o 14-15 ziemniaki i miesko :) o 17 znowu mieso lub ser hudy no i o 21 ser biały kanapki, a o 24 białko 40 g i 5 l glutamine ) przed pierwszym pos 10g nitro przed 2 10 g nitro

mam problem jak rano wezme mono 5 g na pusty to mam rozwolnienie i nie wiem czy odstawic czy brac po snaiadaniu ???
i siłe tez chce zwiekszyc na płaskiej to mysle zmniejszyc powtórzenia 12 do 5 i zwiekszyc ciezar ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
dyziom nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości, niestety Twoja dieta delikatnie mówiąc jest kiepska i to w niej powinieneś upatrywać swoich niedociągnięć w sylwetce.Za bardzo skupiłeś się na suplementacji a zapomniałeś o najważniejszym dobrze skomponowanej diecie,która jest kluczem do większych i silniejszych mięśni!!
Z tego co piszesz chciałbyś budować masę mięśniową,więc powinieneś zacząć od zwiększenia ilość ww. w swojej diecie, jest ich po prostu zbyt mało
Zacznijmy od początku: na śniadanie dwie kromki chleba??To ma być Twoje źródło węgli (czyt.energi)???Po całej nocy Twoje mięśnie są konkretnie wygłodniałe i warto byłoby nasycić je dobrym źródłem węglowodanów złożonych np.płatki owsiane.
Proponuje przygotować sobie omleta z 4 jaj+ 100gr płatków owsianych do tego przydałoby się jakieś dobre źródło zdrowych tłuszczy np.orzechy( garść),oliwa z oliwek ( 15ml).
Po śniadaniu Twój kolejny posiłek jesz o 15-stej?! 5 godzin to zdecydowanie zbyt długa przerwa między posiłkami! Wiem,że napisałeś o białku serwatkowym między czasie ale wierz mi,ono nie zastąpi Tobie pełno wartościowego posiłku ,dlatego dla Twojego dobra wrzuciłbym w to miejsce normalny posiłek ww/b. Natomiast jeśli nie masz szans nic zjeść w tym czasie,to bardziej odpowiedni w tym momencie wydaje się być Mass XXL,który lepiej zastąpi posiłek.
Posiłek przed treningowy, jesz go o godz.15 stej a trening zaczynasz o 18stej,dla mnie to zdecydowanie za wcześnie i powinieneś poprzesuwać to tak aby zjeść na ok. 1,5 godziny przed treningiem.Źródłem węgli powinny być ww złożone np.brązowy ryż i do tego pierś z kurczaka.
Po treningu, mimo późnej pory zastosowałbym jakąś prostą formę węglowodanów prostych ( w formie odżywki mógłby to być MAX CARB lub VITARGO).Jeśli boisz się o tkankę tłuszczową przyjmij tylko 0,5gr na kilogram masy ciała.Do tego możesz stosować wszystko to co sam już napisałeś.
Ps.Aha i kluski z serem po treningu?? No to należałoby również zmienić.
Jak więc widzisz sporo jeszcze masz do poprawy ale tyle samo możliwości do osiągnięcia lepszej sylwetki i większych mięśni.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-07-02 17:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
witam. mam zamiar brac cm3 i czy jesli bede dawkowal w dni treningowe 4 kaps rano i 4 po treningu to bedzie dobrze? dodam, ze chodze na siłownie wczesnie rano i roznica czasu miedzy tymi dawkami bylaby bardzo niewielka. prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Pawel551 jeśli trenujesz z rana to spokojnie możesz przyjąć pierwszą porcję na 30 min przed treningiem,kolejną zaraz po a ostatnią przed spaniem np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25201
Mam następujący problem. Od poniedziałku zaczynam 3 tydzień cyklu kreatynowego. Niespodziewanie nadarzyła mi się okazja wyjazdu na tydzień nad morze. Co mam w tej sytuacji zrobić ? Dawkować kreatynę przez ten tydzień jak w dni nietreningowe a później kontynuować cykl ? Czy może przerwać cykl w 3 tygodniu ?


Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
dzięki bardzo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9912
dzieki:) a biegunka jak biore mono rano na pusty zoładek to czym moze byc spowodowana???biore po sniadaniu i nic nie mam lepiej tak czy jak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
mam jeszcze prosbe o pomoc w sprawie łączenia cm3 z Peptide Glutamine 1000 treca. Czy efekty bedą lepsze, szybsze i trwalsze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium