SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
' kolesiowi moge postawic ' - to po co Ci dziewczyna?

Daj se z laska spokoj, ja po 2 latach zerwalem jak mi podobny numer odstawila.. Tego kwiatu jest pół światu, znajdziesz lepsza ;)
A zreszta po co sie bic o panne, ktora sie puszcza (bo jkaby nie bylo, to sie pusciła). Rozumiem, jakby była wierna i oddana, a bic sie o taka, to szkoda piesci niszczyc, już lepiej w ścianę przywalić ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
"Wiesz co ja to najpierw bym przy***ał panience a później dopiero zastanawiał bym sie czy lać kolesi"

to mi się podoba

Ej tak na serio to nie ma bardziej żałosnego widoku niż małolat broniący "honoru" swojej smarkatej "panny".. A w sytuacji, kiedy to ona robi Cię w ch*ja to już w ogóle żenujące. Niezależnie od tego, ile masz lat.. Wiedzieli, czy nie wiedzieli.. to co, mają się dziewczynie która chce się z nimi całować tłumaczyć, że nie mogą, bo ma chłopaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
no a jakby do ciebie panna podeszła i ty bys nie mial dziewczyny a ona miala by chlopaka i bys sie z nia całował lub cos innego to twoja wina by nie była wiec typków zostaw to nie ich wina tylko twojej panny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
kurde mówiłem żeby nie ciągnąc tu wątków miłosnych.
Na inso jest od tego specjalny dział

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego piszesz "my polacy" - czy inne kraje mają inne zasady?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium