SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 535967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
HEJ!!!!
ku mojemu rozczarowaniu nasz staly watek o IZOTEKU zostal zamkniety :////
wiec rozpoczynajmy nowy!!
juz od kilku dni mi czegosc brakowalo bo sledzilem nasze forum codziennie po kilka razy i czulem sie jego czescia. zreszta- milo podzielic sie swoimi przezyciami zwiazanymi z tym lekiem.
ja od tygodnia jade na 30 mg na dzien. zmniejszona dawka z 40. lek biore od konca listopada. twarz coraz lepiej. juz nawet robi sie coraz mniej czerwona ale przez ten cholerny mroz niestety ciagle jest podrazniona.
mam za to problem z szyja. na szczescnie nie mam juz na niej tych wielkich cyst ale ciagle robia sie male pryszcze. ostatnio wszystko zeszlo, juz byla gladka i bylem pewien ze to koniec. ale kilka dni pozniej znou ja wysypalo :/ ktos z was 'meczy' sie z szyja tak jak ja?
czekam na odp i mam nadzieje ze forum odzyje na nowo!!!
pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Pewnie bylo to juz poruszane jestem po rocznej kuracji 40mg ed , izo nie biore juz gdzies od pol roku , cwicze sw i ogolnie po izo zauwazylem ze mam cialo podatne na sniaki jest na to jakas opcja ? Temat juz pewnie poruszany , ale nie chce mi sie szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
witam,
no właśnie o co chodzi z poprzednim tematem? cholera! chamsko...

lek biore równo miesiąc (40mg) ... naprawedę skóra o niebo lepsza.. są jeszcze pojedyńcze pryszcze (gł. te z białym łojotokiem), ale coraz ich mniej... no oczywiście dużo przebarwień (mam pytanie, czy Izotek też sobie radzi z przebarwieniami na skórze?). skóra czoła robi się bardzo gładka, na nosie mam jeszcze dużo czanych zaskórników, ale z każdym dniem coraz ich mniej... zauważyłem, że skóra zaczęła się trochę mniej łuszczyć od wysuszenia, Wam też?

do aeiou:
też mam trochę gorzej na szyji i klatce piersiowej (tam to nawet dość kiepsko bym powiedział) za to plecki śliczne jak nigdy ;)
ale jakoś się tymi miejscami zbytnio nie przejmuję, jak lek tak świetnie radzi sobie ze skórą twarzy to dlaczego tam miałby sobie nie poradzić :)
co do zimna to racja . a mówią jeszcze cholera, że taki stan pogody chwile zagości na Polską... blech. radze sobie jak mogę, gł. tłustymi kremami i pudrem (zwykłym, białym - bardzo dobrze chroni przed zimnem)

pozdrawiam! i zachęcam Wszystkich serdecznie do kontynuowania tematu.

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Hej Aeiou.
Dzięki za powiadomienie o nowej stronce. Tez mnie to zdziwiło ze na tamtej stronce juz nie pojawiaja sie nowe watki.... :-/
Nio to podsumuje co u mnie slychac. Jade juz 63 dzien na Aknenormin 40mg na dobe i jest z kazdym dniem coraz ale to coraz lepiej.... Mam tylko przebarwienia, które sa juz prawie gladkie. Z niecierpliwościa czekam na dalsze zbawienne skutki.
Pozdrawiam......
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
oioioi
no wlasnie- na klacie tez mam wysyp ale juz mam nadzieje ostatnia faze bo robia sie strupki, skora sie luszczy i ogolnie juz z nich 'nie cieknie'. plecy juz prawei git. czasami wylazi jakis kolos ktory jak peknie to od razu skazuje moja koszulke na pranie :P
co do blizn to izo je zmniejsza i wybiela. oczywscie nie u wszystkich do konca. zalezy tez od rodzaju i ich glebokosci ale po zakonczeniu kuracji zwykle rozpoczyna sie wlasnie walke z przebarwieniami majac juz wyrobiony dobry grunt dzieki izo. moim zdaniem to i tak wiekszosci z nas izo poradzi sobie z przebarwieniami. badzmy dobrej mysli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
aeiou
Wielkie dzieki za info o nowym temacie,nie rozumiem dlaczego zamkneli poprzedni jesli bylo tak duze zainteresowanie??!!

Ja jestem od poniedzialku na 10mg aknenorminu i wieczorem 20mg izoteku.Poki co 4 dzien i jeszcze ani poprawy ani skutkow ubocznych nie widac, no ale co mozna wymagac po 4 dniach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Kurcze ale sie scieszylam ta informacja o wznowieniu naszego tematu na forum)faktycznie nie ma to jak dzielic sie problemami z ludzmi ktorzy doskonale cie rozumieja i przezywaja badz przezywali to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
dzięki za powiadomienie.

Ja jestem w trakcie 15 tygodnia kuracji. Naraznie od tygodnia jeszcze nic mi się nie pojawiło chyba w ulotce prawde mówią całkowita remisja trądziku między 12 a 16 tygodniem.hehe
Co do przebarień to ja chyba zarzuce sobie jakiś kremik wybielający albo krem na blizny typu cepan zawsze to cosik pomoże.
Twarz jest gładka nawet lepiej niż pupcia niemowlaka no ale blizenki są i je widać a już całkiem jak na podwórko się wyjdzie to masakra nawet żadne korektory i pudry tak nie potrafią tego zamaskować. Kiedy ta wiosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
a jak tam damcioo z przebarwieniami u Ciebie, bo widzę, że "mały izotekowy weteran" z Ciebie ;)

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Cześć! :) Dziękuję bardzo za powiadomienie :)
Bardzo się zgasiłam, gdy chciałam dodać swoją odp, a tu kapa.. Temat zakończony :/ I bardzo się cieszę, że został wznowiony :)
U mnie dziś mija 39 dzień kuracji :) (w tym 9 roa), od czasu do czasu pojawia się coś nowego, cera jest jasna i delikatna, blizenki bledną.
Usta nadal niewyobrażalnie spieczone, a z ciałem daję radę;) szyjkę, plecki i dekolt mam czyste, ALE (no właśnie) w ciągu ostatnich dni dekolt jest podrażniony, wręcz nie mogę wytrzymać, dodatkowo podrażniają ciuchy, stanik :/ ale nie ma żadnych zmian. Eh :) Poza tym tak średnio widzę w ciemności i najmniejszy wysiłek mnie męczy, ale da się żyć:) jeszcze raz dzięki za wiad, pozdrawiam :)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
Cześć!
Na początu roku miałem bóle w dolnej części kręgosłupa które objawiały się podczas prostowania ciała z pozycji pochylonej (mycie twarzy itp.), i lekarz zalecił mi tabletki które pomogły. W ulotce izoteku przeczytałem o podobnych dolegliwościach które mogą się nasilić podczas przyjmowania go, więc poinformowałem o tym mojego dermatologa i zalecił mi podczas przyjmowania izoteku przyjmować 300mg wapnia z tabletek rozpuszczalnych dziennie. Mam 17 lat i od 7 dni przyjmuję 40mg izoteku na dobę i pomimo przyjmowania 900mg wapnia te bóle są mocniejsze niż te które miałem wcześniej, a wtedy wapnia nie przyjmowałem wogóle. Mieliście coś podonego?
Pozatym standardowe wysuszenie warg co nie jest problemem. Mam jeszcze pytanie, dermatolog powiedział żeby nie przymować żadnych antybiotyków, ale chodziło mu chyba o doustne bo w ulotce jest w przciwskazanich wymieniona tetracyklina. Czy wy smarujecie twarz jakimiś antybiotykami podczas kuracji?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
Witam wszystkich dzięki za powiadomienie!
U mnie 6 miesiąc leczenia a dokładnie 170 dzień. Teraz biore 30 mg. Sama nie moge uwieżyć że już tyle zażywam. Od jakiegoś czasu nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz. Nawet przebarwienia troche zbladły. Jednak te straszne blizny nadal są po kuracji mam zamiar coś z nimi zrobić. Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

Wiecej