SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
poza tymi punktami które hulk zkomentował ja jeszcze dodam od siebie że całą reszte swojej wypowiedzi mogłeś skrócić w dwóch zdaniach

zanim zaczniecie sie leczyć skonsultujcie sie najlepiej z 2 lekarzami i zróbcie dokładne badania

mam lekki trądzik, faszeruje sie świństwem żeby to wyleczyć choć inne leki równie skutecznie na mnie działały, jest fajnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
hulk wzialem izotek ,zeby juz sie nie pojawialo bo w moim przypadku nawet jak wyskoczy mi 1 pryszcz w miesiacu to zostaje przebarwienie (ktore potrafi schodzic polroku ,a czasem wogle ),dalacin t jak bralem to mnie wyleczyl ,pozniej po polroku znowu to samo ;
chce sie z tego wyleczyc raz na zawsze ,zebym nie mial powrotow poprostu (wkurzaja mnie te brzebarwienia),lekarz chcial mi mniejsza dawke przepisac ,ale ja to wole szybko skonczyc i miec z glowy jak cos to powtorzyc pozniej te pare opakowan;
a to ze nie powinno sie stosowac zew masci?? to jak chcesz wyleczyc gronkowiec izotekiem jesli sam napisales ze izotek nie leczy gronkowca (teraz sam sobie przeczysz);ale nie lapmy sie za kazde slowo nie o to w tym chodzi;a co do antybiotyku to wypowiedz mojego lekarza nie moja;
sorry ze napisalem pare miesiecy a nie miesiac toz nie bede studiowal ulotki ,aby to all z dokladnoscia do dnia napisac (poprostu pomylka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
nie wiem jak innych ale mnie to Twoje all do szału doprowadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
gronkowca nie leczy sie jednocześnie z branie izo.

Nalezy wcześniej go wyleczyć a nastepnie przeprowadzić kuracje. Tak mówiły moje lekarki.





3. duzo osob oczekuje zbyt szybko poprawy ,a tam pisze ze nawet iles miesiecy po odstawieniu leku moga sie pojawiac pryszcze;/

"Pisze" że lek działa do miesiąca po odstawieniu....


O to mi chodzi, że jesli dojdziesz do 120 mg/kg mc i kilka msc po zakończeniu dalej wsytepują zmiany, to smiało można twierdzić, iz kuracje trzeba powtórzyć. Czytając tamto twoje zdanie mozna dojsc do wniosku, że nalezy czekać....a tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
no ale w sumie mozna byloby zrobic ten wymaz , przynajmniej bym wiedzial czym sie smarowac,

u mnie luzik, poprawa nastepuje sukcesywnie, i to po kuracji, codziennie cos wyskoczy, ale znika po 2dniach, sa to glownie jakies drobne syfki :/

jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
hulk to dermatolodzy ,ktorzy nas prowadza maja odmnienne zdania ;moj dermatolog mowil ze wyleczenie gronkowca to nie jest sprawa tygodnia lub dwoch ,ze jest potrzebny dluzszy okres czasu, a augmentin zostal mi przypisany zgodnie z wynikami wymazu;izotek fajnie tez usuwa przebarwienia ;jednego nie moze cos kolo ust ani drgnie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Jestem po kuracji izotekiem 4 miesiące i z czystym sercem moge powiedzieć że ten lek nie jest w 100 % skuteczny> Pojawił sie juz miesiąc po skończeniu kuracji łojotok, a teraz pojawiją sie pryszcze, może nie tak jak kiedyś no ale są. Na trądzik nie ma chyba skutecznego leku.....

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Witam jak będę miał troszkę lepszy humor to napisze co mi się przytrafiło w szpitalu, ale dzięki temu „cyrkowi” dowiedziałem się kilku rzeczy na temat skutków ubocznych powodowanych przez Roa.

A mianowicie przejdę od razu do rzeczy, chodzi o efekty uboczne po kuracji.
Dowiedziałem się ze jedynym kryterium jaki trzeba spełnić aby dostać Roa jest czynność wątroby zaraz przed, w trakcie i zaraz po kuracji. I teraz najważniejsze jeśli po kuracji czynność wątroby jest w normie to znaczy ze lek nie wyrządził jej szkody, a wszystkie dolegliwości które mogą wyniknąć po kuracji(np. 6mc po) nie można już klasyfikować jako efekt uboczny działania leku. To samo się tyczy reszty skutków ubocznych.
Okazało się że pani doktor która robiła mi USG współpracuje razem z dermatologiem który mnie leczył, i powiedziała że jeśli człowiek im mniej wie o efektach ubocznych kuracji tym lepiej przechodzi kurację, ponieważ kiedy się bierze za lek to jest do niego bardzo entuzjastycznie nastawiony(po wielu latach walki wreszcie możliwość na normalną twarz)a że po przeczytaniu efektów ubocznych entuzjazm spada(człowiek uświadamia sobie ze lek może zabić konia a co dopiero normalną osobę).
Teraz pytanie po co tak wielka lista efektów ubocznych?
Tylko po to że jakby coś się stało to koncern farmaceutyczny musiał by wypłacać wielomilionowe odszkodowania a dzięki temu zbankrutował by, a tak umieści listę wszystkich możliwych efektów ubocznych i jest prawnie chroniony, a kto ma wziąć ten lek i tak go weźmie nie patrząc na efekty uboczne.

martinez m

Niema leku który jest skuteczny w 100% nieraz wrzucałem tabelkę odnośnie skuteczności leku.

Pozdrawiam Afrok


Zmieniony przez - Afrok w dniu 2007-01-14 16:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Afrok
Po to wlasnie sa ulotki z tymi wszystkimi ubocznymi.

martinez m
Napisales, ze nie ma skutecznego leku... czasami trzeba uderzyc 2 kuracja. Rozwazasz taka opcje?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Tomek 82 ==>> narazie nie ma takiej potrzeby aby rozpocząć 2 kuracjie (łojotok na czole, i z 4 pryszcze), ale jeśli znów bedzie twarz wyglądała jak przed kuracjią to bez wachania jeszcze raz sięgne po ten lek. pozdrwaiam i zycze sukcesów w leczeniu!!!!

max

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium