SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
"Boksero / Walka z samym sobą/żegnamy 26,5-30kg, 1/3... 1000 Boksero 12 20 III 14:38 [Kowanator] "

łał:D
1000 postów xD

odpisałem Ci w dzienniku na twoją diete xD

uciekam na chuowy trening pleców
a wy macie tutaj



żeby się nie nudzić:P

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-20 14:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
z tymi spodniami mam tak samo, mi też z tyłka lecą spodnie które w grudniu były ciasne

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Hehe ;p u mnie wogule inaczej muszę w pasie luźniejsze kupywać by nogi weszły xD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no nogi też problem mał:D

Trening

MC
5x 60kg
5x 75kg
5x 90kg

zzzzz :P

Podciąganie nachwyt, troche szerzej niż barki sam/negatyw
4/4
2/6
2/6

troche słabo:)

Wiosłowanie hantelkiem
12x 27kg
10x 29,5kg
8x 32kg
6x 34,5kg

progres +,5kg

Wiosłowanie sztangą
12x 55kg
10x 65kg
8x 75kg
6x 85kg

progres +2,5kg

Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwyt
12x 40kg
12x 50kg
12x 60kg

Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwyt
12x 40kg
12x 50kg
12x 60kg

Skłony na boki L/P
3x 20/20

Unoszenie nóg w leżeniu
3x 15

Spięcia brzucha
3x 20

Nożyce
3x 15

po 30min biegu
na początku złapała mnie lekka kolka ale się zamyśliłem i przeszło, super się biegało:)

a mam dzisiaj potrawke z kurczaka więc nie wiem ile tam jest miecha a ile wazyw wody itp wiec biore na oko xD jak będzie za dużo to trudno:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-20 16:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
no i jak tam Boksero? kupujesz te witaminki? te Olimpu co podałeś są bardzo dobre bo masz tam też minerały. brałem no i mogę spokojnie polecić, nie drogie a dobre.
nie mów że podciąganie "trochę słabo" bo przy Twojej wadze jest dobrze.
negatywy robisz tak tylko czy powoli? żeby pomagały to powinno się je robić tak 5 s na jedno powtórzenie.
coś jeszcze miałem pisać ale zapomniałem:) przypomnę sobie to wpadnę:)

przypomniałem sobie:)
dobrze planujesz z tym zejściem a następnym masowaniem ale myślę że jeśli nie dasz dużej ilości aerobów to nie dojdziesz do zakładanej wagi.
I takie z ciekawości pytanie. Jakie robisz przerwy między seriami? Na oko czy ze stoperem?:)

Zmieniony przez - janusz121 w dniu 2011-03-20 19:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
na oko:) zmiana cięzaru i jak już mam spokojniejszy oddech to robie jak nie to chwilka jeszcze i już:)

to dodam więcej aero:) do 80 powinno iść bez oporu hardkorowego, mysle że do wakacji mniej więcej dojdziemy tam:) czyli zobacz ile czasu, no i tu jest to! WAKACJE!:) non stop na dworzu, mam całe tygodnie wolne, rozumiesz o co chodzi;p? aero moge robić wtedy i w całym tygodniu:) jakoś to bym wymyślił:) albo spalacz na resztki fatu:)

w takim razie jak je polecasz to kupuje:) tylko niestety przez neta więc za przesyłke wydam te pare zł bo na miejscu 0 sklepów z suple:)

negatyw to sam nie wiem... staram się jak najdłużej opuszczać i nie wiem ile to jest:) czasem pewnie 5 czasem nie, więc co zrobić:) wkońcu dojde do miejsca jak będę mógł 5sec spokojnie opuszczać się albo i 8 razy podciągać:P

hehe też czasem zapominam co chce napisać:)

łap to dla Ciebie specjalnie za fajny wpis




a to przy bieganiu które ŚWIETNIE mi poszło dzisiaj! cudownie było:) tak się zamyśliłem o boksie że masakra, fajna faza xD i stoczyłem dwie walki w mojej głowie hehehe


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
ja to co do sekundy przestrzegam przerw:)

no na koniec byłoby dobrze dać spalacza i zaraz po tym masa:) wiem o co chodzi z wakacjami:) siłka, dużo aerobów, długie spacery z panną, jeszcze jakiś meczyk od czasu do czasu i fat się spali:)

zobacz sobie w aptece bo ja dosyć często widuję suple Olimpu w aptekach, ale tylko Olimpu już np Treca lub ActivLabu nie widziałem.

Najważniejsze żeby długo było:) nie musi być co do sekundy:)

no dzięki dzięki:) stare wwo dobra rzecz. Mądre teksty, kiedyś to się tego bez przerwy słuchało, teraz już rzadko, trochę zmieniłem muzykę (obecnie to metal: linkin park, system of a down, slipknot) ale tą dalej szanuję i chętnie posłucham:)

to może jak zredukujesz to wrócisz?:) nie do takiego ostrego trenowania jak do tej pory ale np 2 razy w tygodniu jako aeroby:) albo coś bardziej bezpiecznego jak np judo (podobno bezpieczne) a nic tak nie wyrobi zaje**stego wyglądu jak trening pod sw:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie, chyba nie wróce:) może kiedyś jako aero bd to traktował:)
i ogólnie moja waga mi by do treningu nie przeszkadzała:) 90kg to nic takiego:) by poleciało:)

Dobra dobra rzecz:)
a ja na odwrót:P słuchałem linkin, system itp i na hh, rap przeszedłem :)

to jutro musze iść zobaczyć czy nie ma takich witamin w aptece, chociaż pewnie cena taka będzie że wyjdzie tak samo jakby było z przesyłką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no widzę, że przysiad ładnie poszedł... gratulacje
Co teraz? masz już plan treningowy itd?
Na jakim poziomie masz teraz dietę... ?


edit:

a gdzie nie wrócisz? z czego rezygnujesz?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-03-20 22:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no idzie przysiad:) dzięki:) no jasne że mam plan:P nie pamiętam na której on stronie ale mam:)

diete? chyba na dobrym, ale dzisiaj miałem potrawke z kurczaka więc cięzko odmierzyc było:)

nie wróce pewnie na boks:)

łapcie jeszcze to panowie:)








siema!

ale wf super:) biegi, sprinty i wogóle;] super;p

musze orzechy kupić:)

z 1 sniadanie zabieram 2 jaja i daje je do posiłku po szkole i wieczornego jakiegoś:) z rana nie daje rady zjesc 6, a jak to w 20min czyli za długo;)

juz tydzien zaczynamy mocnych treningów!:)

dzisiaj dalej potrawka wiec srednio odmierzanie ale mała nadwyżka miesa mnie nie zabije:)

dziś mam nauki dużo, więc już nie ide robić interwałów, wf ostry mi starczy;] do wieczora

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-21 15:47:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium