SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Ej a jaki polecacie ogólnie trening na boisku, nie tylko na wyskok ale z tym włącznie. Ej a, jaki trening polecacie, jeżeli ktoś ma do użycia na razie, 2 hantle 10kg regulowane, drążek i wkrótce sztanga prosta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
Treningi treningami, ale jest olimpiada i pewnie dużo osób będzie oglądać USA. Nie przeszło uwadze wam też pewnie porównywanie Usa 2012 do oryginalnego dream team'u więc mam tu fajny dokument dla was :) może niektórzy już oglądali. Dla tych co jeszcze nie, serdecznie polecam :)
Part 1:





Nie chce zapychać forum więc resztę części znajdziecie po prostu w wyszukiwarce ;) Drużyna Marzeń 1992 Barcelona Dokument PL

Zmieniony przez - topaz93 w dniu 2012-07-21 03:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
świetny dokument, Jordan nie spał póki nie osiągnął sukcesu :)

Siatkówka, pasja, trening...

No Days Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Zarąbisty dokument... Ciekawe jak w tym roku poradzi sobie drużyna USA ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Jak Sobie poradzą? Czy nie jest to oczywiste ;) A sam film świetny, dzięki za linka i WIĘCEJ TAKICH!

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hadzbe
Gwiazdy ze mnie nie robcie....ale dzisiaj z eazym i Jastrzębiem poszliśmy boisko w Gliwicach zobaczyć i zasadzilem młyna z kozła za 1 proba:P


Za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064


zobaczcie sobie jakie objazdy Lipek robił na rozgrzewce szkoda że tylko półfinał bo na rozgrzewce on i just fly robili ogromne wrażenie

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Ostatnia paczka masakra zasięg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
słyszałem że Iron wygrał w dzierżoniowie, Hadzbe drugi. brawa :)

ja wzialem niespodziewanie udzial w SDC w Morągu na The Game streetball, do finalu nie wszedlem, dawalismy paczki na nizszy kosz niz wymiar pare cm, ale dalem z wystawki, choc zle narzucilem powera i z reki młynek taki sredni wyszedl mi z ręki, jak beda filmiki to wrzuce, kolesie dawali niezle paczki, od deski mlynek z 1 nogi. Także 1 konkurs wsadow mam za sobą, jestem zadowolony, bo nie bylem gotowy, takze teraz jeszcze z miesiac sie rozskakać i będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
A myślałem że Hadzbe bo widziałem zdjęcie na fejsie jak chyba robi double up więc pomyślałem że win murowany a tutaj niespodzianka. Video z tamtego contestu też są ale póki co na YT nie ma.

Tak czy siak, wielki gratzy Maverick :)

Zmieniony przez - AirM w dniu 2012-07-22 23:34:46

A genius? That's nothing compared to me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium