Google, youtube... (okej, nie mogę wstawić tu tego filmiku bo to narusza regulamin, ale wpisz sobie na youtubie "martwy ciąg" i masz filmik, choć najlepiej, żeby na siłowni pokazał Ci trener, moze jakiegoś innego poproś?) Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-07-24 19:11:31
[...] sie nie sprawdza :( ) . Jak mi juz nic nie pomagalo to poszedlem do dermatologa i polecil mi masc lecz ona wysusza pryszcza stopniowo i dziala przeciwbakteryjnie :/ stosuje go od tygodnia i szczerze mowiac niewiele pomogl ale sadze ze po miesiacu bedzie niewielka zmiana :( czy macie jakies sprawdzone sposoby ??? w razie czego moge foty wstawic..
wrzucając temat nie wiedziałem że tyle syfu przez jakieś substancje. Uważajcie bo nie dość że sklep przymkli to w domu szperki nie sprzedawajcie małolatom ,ale i tak mogą wstawić nalot
tak sie zastanawialem ze pewnie masz mnie za troche wiekszego niz jestem wiec postanowilem wstawic link do mojego zdjecia powinno Ci to pomoc bo moim zdaniem powinienem zaczac od etapu 4 jest to tylko upewnienie zrozum mnie chce jak najlepiej dla siebie i sory ze caly czas cie mecze ale tak to juz jest :D Tu wprowadź tekst linku... to ja P.S. [...]
[...] się z dietą J/NJ tutaj masz link http://ruski...niedzwiedz.wordpress.com/2011/03/26/przewodnik-po-leangains/ (usuń 3 kropki pomiędzy napisami ruski niedziwiedz, bo nie mozna wstawic normalnie linku ) a tutaj masz link do art. solarosa, który wlasnie jest i o tym stylu jedzenia, o tym czy liczba posiłków ma wpływ na metabolizm(nie) i paru innych [...]
Chłopaki spokojnie. Nie oceniamy tego kto jakim jest facetem tylko to jakie zbudował mięśnie. Gdyby dla Jeffa Seida wstawić twarz Arnolda to byłby męski bardzo :) Jest pełno takich co wyglądają jak homo a trenują np. box kilka lat i piorą cwaniaków. Nie zgodzę się że zrobić się jak Jeff Seid jest łatwo nawet w USA. Mówisz tak bo tam odżywki są [...]
,,(...)następnym razem pewnie będzie lobbowane ssri i 5htp.'' - Po prostu uwielbiam wypowiedzi które zamiast rzeczowych argumentów zawierają stwierdzenia typu ''pewnie'' które (wydaje się) zwalniają człowieka od jakiejś głębszej refleksji. Wystarczy wstawić ''pewnie'' i można mówić/pisać co się chce. Skąd wzmianka akurat o ssri i 5htp? Co to wnosi [...]
Poprzedni tez byl 3 dniowy ten ułożyłem sam w oparciu o poprzedni..To ćwiczenie co do barków które mi polecasz miałem w poprzednim planie właśnie i myśle wstawić to ...złe jest?
Tylko nie wiem gdzie wstawić odżywkę białkową, bo dobierałem tak posiłki żebym głodny nie chodził :P więc raczej nic nie powinienem odejmować bo będę głodny, chyba że zamiast II posiłku który bym spożywał na uczelni, rano wypił bym sobie takiego shaka? Lub zmienił trochę ostatni posiłek i po treningu wypić?
Dzięki za odpowiedzi :) A jeszcze jak bym układał FBW to w jakie miejsca wstawić ćwiczenie na łydki i mięśnie przedramienia ? Czy nie trzeba ich uwzględniać ? Co do odżywiania to już powoli zaczynam wprowadzać pewne zmiany tak, aby od września już to szło pełną parą:) I jeszcze zapytam bo w 10 zasadach żywieniowych piszą aby pić tylko wodę, [...]
Witaj, proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie: http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBI%C4%86.-t922822.html Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków . Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie [...]
Z nimi wszystko w porządku , tylko nie umiem dobrać ćwiczeń oraz wstawić ich w odpowiedni dzień. Wiem, że skakanie ( siatkówka , skakanka ) nie wyrobią nóg tak jak siłka, aczkolwiek nie chciałbym, żeby były masywne . Jeszcze jedno pytanie odnośnie CC Ułożenie posiłków ( siłownia o 17) I Posiłek W+B - 7:00 II Posiłek B+T+zielone warzywo 10:00 III [...]
Korzystam z dziennika vitalmax ale starsza wersja. Dieta na chwile obecna wygląda tak: 1.Tutaj czasem będe robił placek owsiany:) Owsiane 80g Mleko 200 2 jaja Oliwa-na łyżeczke sobie nałożyć czy jak?:D.Mysle nad taką małą sałatką z ogórka i pomidora które przyprawie i poleje oliwą.Może być takie coś?. 2. Jogurt Kakao Mleko Banan 3. Ryż [...]
Witam ponownie. W dziale odżywiania wstawiłem swoją dietę i koledzy doradzili, aby zacząć FBW na redukcje. Mam do dyspozycji drążek, ławeczke, sztangę no i obciązenia. :) Jeżeli ktoś ma ochotę przeczytać temat : http://www.sfd.pl/Czy_coś_zmienić_-t1117681.html Jeżeli nie to zacytuję moją ostatnią wypowiedź: "Jeżeli FBW jest konieczny... [...]
Witaj, proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie: http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBI%C4%86.-t922822.html Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków . Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie [...]
jedna strona bramy już stoi na silce druga strona jest już polaczona zpawami tylko jeszcze ja obspawac poszlifowac pomalować i wstawić;) i jeszcze musze zrobić profil laczacy dwie strony bramy i przyspawać drążek do poscigania;) oczywiście jak już będzie wszytsko zrobione i sprawdzone to podesle zdjęcia;))
[...] dla bardziej cierpliwych łasuchów.. twaróg+kakao+trochę wody albo jogurtu+waniliowy aromat- zmiksować na jednolitą masę( blender albo ta końcówka z nozykiem w mikserze)wstawic do zamrażarki na 10-15 minut .. można tez podzielic twarozek przed dodaniem kako i zrobić sobie pół waniliowego a pół czekoladowego szamanka.. nie no głodna się [...]