...
Chłopaki spokojnie. Nie oceniamy tego kto jakim jest facetem tylko to jakie zbudował mięśnie. Gdyby dla Jeffa Seida wstawić twarz Arnolda to byłby męski bardzo :)
Jest pełno takich co wyglądają jak homo a trenują np. box kilka lat i piorą cwaniaków.
Nie zgodzę się że zrobić się jak Jeff Seid jest łatwo nawet w USA. Mówisz tak bo tam odżywki są bardzo mocne i sterydy bardziej tolerowane ale Amerykanie słyną z tego że nawet jak*********ą sport to bardzo niezdrowo... Jeżeli chcesz zbudować się naturalnie na białku, gainerze i kreatynie nie ingerując w układ hormonalny(podwyższacze testosteronu itp.) to ciężko jest te 46 cm w łapach zrobić brzy bf 6%.
Nie robiłem typowej ankiety bo nie chodziło mi o typowe przykłady tylko ogólne budowy ciał.
Jest pełno takich co wyglądają jak homo a trenują np. box kilka lat i piorą cwaniaków.
Nie zgodzę się że zrobić się jak Jeff Seid jest łatwo nawet w USA. Mówisz tak bo tam odżywki są bardzo mocne i sterydy bardziej tolerowane ale Amerykanie słyną z tego że nawet jak*********ą sport to bardzo niezdrowo... Jeżeli chcesz zbudować się naturalnie na białku, gainerze i kreatynie nie ingerując w układ hormonalny(podwyższacze testosteronu itp.) to ciężko jest te 46 cm w łapach zrobić brzy bf 6%.
Nie robiłem typowej ankiety bo nie chodziło mi o typowe przykłady tylko ogólne budowy ciał.
...
Wykropkowało mi u.p.r.a.w.i.a.j.ą ?
P.S. Ten gościu nad moim postem wygląda jeszcze zdrowo, to jest to :)
P.S. Ten gościu nad moim postem wygląda jeszcze zdrowo, to jest to :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

