SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie sylwetki preferujecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
taka roznica ze ktos zanim by podniosl reke na colemana by sie 10x wczesniej zastanowil w porownaniu do takich patyczakow I jeszcze te wymiary internetowe 46 na bajcu. hoho nie ma co, jak bys sie urodzil I mieszkal w stanach to nic trudnego, wystarczy dupsko z kanapy ruszyc I wiem co pisze bo sam juz dlugo nie mieszkam w polsce. wiem jakie sa realia I takich gosci bikini fitnes physyque widzialem multum. a sam jeff nie odznacza sie niczym szczegolnym poza bardzo niskim bfem.

ps. coleman nie obroniby tylko laski bo bronil ludzi jako stroz prawa przez dlugie lata. skonczysz gimnazjum pozniej liceum moze pjdziesz do pracy I zobaczysz co to jest charowac w polsce za psie pien8adze majac ledwo na kawalerke I kawalek diety... w usa takich 19-20 letnich modeli sa tysiace, w eu setki.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-12-17 15:53:26

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
skoro 46 to slabo to wrzucaj swoje zdjecie, chce cie zobaczyc koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Ich wybór, wielkich kulturystów też jest pełno. Niektórzy chcą wyglądać zdrowo i mieć fitnessową sylwetkę, ich ciało, ich wybór, trenują równie ciężko co najwięksi kulturyści i prócz wymiarów i ilości igieł w tyłku nie różnią się zbyt wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
hehe ja widze roznica w brzuchach tylko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
enter ale czytaj ze zrozumieniem, ja nigdzie nie pisalem ze wygladam lepiej, temat jest o tym lto jakie sylwetki preferuje(ja mam 190cm wzrostu I niedowage 65kg)... zreszta mowa o jeffie bo jest on publicznie znany I z tego zyje(magazyny filmy etc.) I takie chuchro mi sie nie podoba kompletnie ot co.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
No i to chodzi, Tobie się nie podoba sylwetka Jeffa, a mi Colemana, czy innych kulturystów typu Kai, Phil, itd. Mi również nie podoba się styl ubierania, czy tona żelu na włosach Jeffa, ale tu chodzi o sylwetkę.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
ja nigdy sam nie pisalem o colemanie( tzn nie ja zaczalem) mi sie podobaja tez mniej masowe sylwetki jak mcgrath ale tez mam swoich ulubiencow wsrod tych najwiekszych... z tym ze nigdy nie mowilem ze chce tak wygladac. mnie te sylwetki pysique ogolnie odrzucaja I pelno w tej lidze takich kretaczy jak rob riczi aka kazdy jest 100% pure natural. wlosy na zel. zabki po piaskowaniu I pozowanie w krotkich spodenkach z mejkupem na twarzy

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-12-17 16:10:39

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
SW96
Coleman by niby obronił laskę? Wyglądał i ruszał się jak kaleka, zanim podniósł by nogę, czy rękę to dostałby kilka bombek na twarz, a głowa w mięśnie nie rośnie i pewnie by było po gościu

Za dużo Burneiki się naoglądałeś.

A co do tematu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
ten to miał budowe..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jestem aktywną fizycznie osobą?

Następny temat

V na brzuchu

WHEY premium