SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie sylwetki preferujecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja jak kolega pavlov

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Kolego Pavlov naprawdę wystarczy Ci tak sylwetka z dużym bf? Bo takie coś jak na zdjęciu to myślę że 2 lata masówy i gotowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
Tylko sylwetki fitness <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
doyebanego dzika
tak serio to takie cóś


P.S. jakoś ankiety tu nie widzę, zrób i podwieś w temacie, jakoś określając poszczególne typy, by można było głosować, bo raczej nikomu nie będzie się chciało przeglądać np. 138 stron i liczyć ile osób za taką ile za taką a ile za tą

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
justtraning
Kolego Pavlov naprawdę wystarczy Ci tak sylwetka z dużym bf? Bo takie coś jak na zdjęciu to myślę że 2 lata masówy i gotowe :)


Ta, 2 lata masówy i gotowe... W dopingu są typy po 3 cyklach i 5 latach treningów co nawet 2-paka nie mają. Inna sprawa, że taką sylwetkę fitness od podstaw ciężko zbudować, nie mając predyspozycji. Znam typów co mają 6-pak.... Bo mieli 6-pak jak zaczynali z niedowagą i zachowali go po 5 cyklach na kretce i kilogramach gainera. Ot, cały sekret dobrego wyglądu niektórych: po prostu dobry gen. Mało wkładu własnego. Więc wybaczcie, ale jak ktoś startuje totalnie od zera, bez tendencji do łapania masy i niskiego BF, ma zwyczajnie ciężko. I każda sylwetka, czy to siłowa, czy fitness, jest trudna do osiągnięcia

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Ten pan co go pokazałem na pierwszym zdjęciu nazywa się Dariusz Waluś, instruktor Krav Maga i Kettlebell, facet ma pojęcie o treningu... I uwierz mi zbudowanie takiej sylwetki, zajęło mu znacznie więcej czasu niż 2 lata o których wspominałeś

Czy za 2 lata jet możliwa taka postura? Trudno powiedzieć, nie będę pisał, że to zależy od genu, diety itd. bo wszyscy dobrze o tym wiemy. Moim zdaniem, przeciętny człowiek przychodzący na siłownie, nie mający tony supli i SAA czegoś takiego w tak krótkim czasie nie osiągnie. Ale jak komuś to się uda to pełen respekt ode mnie i znaczy, że się nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8781
A ja będę odmienny..Frank Mcgrath, Ronnie Coleman(1999).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Kolego Gats 2, chyba nie załapałeś o kim była mowa.

Kolego Pavlov na tym pierwszym zdjęciu koleś wygląda bardzo słabo i dlatego tak pomyślałem. Ale obejrzałem inne foty i faktycznie tam wygląda lepiej :) Mógłby tylko łapy dokatować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
te z 6pakami co maja zawsz to typowe ekto I dla niego zmasowac sie jest ciezej niz dla dzika wyrobic brzuch (o szamanie mi chodzi) dzik by chcial 6pack a ekto byc dzikiem
... ten caly gosc z pierwszej strony jeff seid ma nos jak kartofel wyglada jak wyrzezbiona ciota ktora ubiera sie pewnie w rurki jak nie robi w modelingu I ta fruzura jak ace ventura... no coz, kazdy ma inny gust, mi sie takie szkapy kompletnie nie podobaja. facet musi byc masywny I przedewszystkim wygladac mesko.... a ci goscie kiedy przyjdzie co do czego to nie beda w stanie obronic laski tylko dupa bedzie musiala wybronic jego(bylem swiadkiem takich akcji)

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-12-17 15:26:39

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
lordknaga, zrób 46 w bicepsie i taką masę i brzuch jak ma on w wieku 19 lat to pogadamy. Tu się ocenia mięśnie i ciało, a nie włosy i twarz. Coleman by niby obronił laskę? Wyglądał i ruszał się jak kaleka, zanim podniósł by nogę, czy rękę to dostałby kilka bombek na twarz, a głowa w mięśnie nie rośnie i pewnie by było po gościu, więc zastanów się co piszesz. Po za tym co ma kulturystyka do bicia się i bronienia dziewczyny? Już to widzę jak Coleman z bębnem jak stary dziad bije się ze zwinnym typem...

Zmieniony przez - SW96 w dniu 2013-12-17 15:36:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jestem aktywną fizycznie osobą?

Następny temat

V na brzuchu

WHEY premium