SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawne i współczesne sylwetki kulturystów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3595
Witam, piszę ten temat ponieważ zawsze mnie zastanawiało dlaczego kulturyści kiedyś mieli takie wręcz wklęsłe brzuchy a dzisiejsi kulturyści mają wypukłe, co się zmieniło ? technika treningu, dieta, doping ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3595

poprzednio źle wstawiłem link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1052 Napisanych postów 4760 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 128891
Może kiedyś po prostu bardziej te brzuchy umieli wciągać...

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
coś mi nie chce wejść zdjęcie więć wrzucam link:

Zmieniony przez - -tes- w dniu 2012-09-28 20:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7539 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44973
wtedy wszyscy jechali na HGH :) Dzisiaj wiekszosc saa wali po strzewiach i bebzony sa tak jakby wypukłe
To moja teoria ;)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2043 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61171
mniejsze dawki i mniej możliwości mieli, i chyba w tamtych czasach insuliny nie walili

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 17 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54595
wlasnie metakret odwrotnie wtedy glownie saa lecialo a hgh insa itd to jeszcze nie bylo znane:) zreszta oni trzymali forme caly rok a teraz masuje sie 20 kg i zalewa zbednie a wtedy na masie wygladali prawie jak na rzezbie:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41443
zerknijcie sobie na zdjęcia culmana jaki miał bebech olbrzymi kiedy startował w mniej ważnych zawodach

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 833 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11907
w dawnych czasach SAA po prostu nie było i szło wszystko natural
potem jak się pojawiła farmakologia to przecież też nie od razu wszystko
( nawet jak by chcieli brać to mieli znacznie mniejszy wybór jak dziś ) a dzisiaj to już jest wszystko do wyboru do koloru , chłopaki walą co się da w takich ilościach i dawkach że szczena ja jajaca opada to i kichy muszą to odczuć i stąd takie wypchane bebzony
... siła , sprawność , piękno a flaki miękną

" Nie jestem tchórzem ,jestem uczulony na niebezpieczeństwo "

Prosiak Oolong

jestem Polakiem , znam się na wszystkim

Ja

Gdzie moja Pochwała ... kto daje i zabiera ... to ... łoddawać !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 106 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29416
kiedyś to kulturyści mieli proporcje , niesamowite sylwetki a teraz wszyscy tacy przerośnięci .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Ćwiczenia na Biceps

Fruzelina