SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawne i współczesne sylwetki kulturystów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Sam mam (niby) dość wypukły brzuch, mięśnie brzucha mam duże i silne (proporcjonalnie zdecydowanie bardziej od całej reszty), ale jest to głównie spowodowane najedzeniem :)
A przecież przy zawodach pro-sy się strasznie mocno wysuszają, więc w tych kichach nic nie leży.

Pytanie czy to są faktycznie przerośnięte organy wewnętrzne, czy po prostu wielkie mięśnie brzucha + masa kurczaka i ryżu.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj sobie o "lekach" to dowiesz się czemu mają takie ciążowe brzuchy. Dodatkowo policz sobie ile jedzenia ładują w siebie codziennie... oni szejki "białkowe" mają w dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Fluor158
kiedyś to kulturyści mieli proporcje , niesamowite sylwetki a teraz wszyscy tacy przerośnięci .


No właśnie, mi też się podoba bardziej ta dawna kulturystyka, za czasów Arnolda Schwarceneggera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jest wieele czynników.

Wszystko się rozwija, tylko niekoniecznie w dobrą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Teraz "wielkie i większe" jest w modzie.

Przykład to chociażby Burneika - czyli dość dobry kulturysta Pro: nigdy jeszcze nie słyszałem aby wypowiadał się o swoich mięśniach (czy raczej bickach) "ładne", "proporcjonalne" itp.
Zawsze jest to "wielkie", "ogromne".

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
typowo amerykańskie podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Kiedys kulturysci takze brali duze ilosci koksu, mam na mysli lata 70. Ale nie mieli takich specyfikow jakie maja teraz kulturysci, gdyby kiedys mieli takie koksy jak dzis, to wygladali by tak samo, moge sie zalozyc ze za 20lat kulturystyka bedzie wygladala jeszcze inaczej niz dzis, nie wiem czy mozna byc wiekszym, ale cos na pewno sie zmieni. Poza tym, kanony kulturystyki sie zmieniaja, kiedys na pierwszym miejscu byly proporcje, pozniej dopiero rozmiar, a teraz, najpierw jest rozmiar, pozniej proporcje. kiedys nie mozna bylo miec za duzych nog czy tez barkow, teraz, wszystko ma byc wielkie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
dokładnie keidys brzuch mial byc plaski przez to cwiczono go praktycznie'' na lekkie cieżary'' teraz to już inna sprawa -cwiczenia z obciazeniem i maksymalna wydatnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to chyba najmniejszy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Ja gdzieś słyszałem że jest to wina hormonu wzrostu ,dzięki któremu rośnie wszystko łącznie z narządami wewnętrznymi (oprócz mózgu i gałek ocznych) i przez to kulturyści mają takie wydęte brzuchy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Ćwiczenia na Biceps

WHEY premium