SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 538150

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 166
sam mam 29 :D
moniqs, będzie relacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Vaniewski musisz mieć 15 lat w resorcie.
Kążdy rok przepracowany (nie studia)liczony jest do emerytury po służbie procętowo.
Źródło Gazeta Prawna
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/394771,rpo_emerytura_po_15_latach_dla_zolnierzy_i_policjantow_niekonstytucyjna.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Jeszcze jedno

POLICJA
Emerytury policji, a także funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW),Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA),Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, UOP i Służby Więziennej wypłaca Zakład Emerytalno-RentowyMSWiA (ZER).
Pobiera je ok. 130 tys. osób, a średnia emerytura policyjna to ok. 3 tys. zł brutto.
Świadczenie przysługuje po 15 latach służby. Ile dostaniemy, zależy od wysokości naszej ostatniej pensji oraz dodatków i nagród rocznych:
emerytura po 15 latach służby to 40 proc. ostatniej pensji, za każdy dodatkowy rok służby świadczenie rośnie o 2,6 proc. ostatniej pensji.
Jeśli przed wstąpieniem do służby pracowaliśmy w cywilu, dolicza się nam też lata pracy w cywilu. Ile? Za każdy dodatkowy rok -2,6 proc. ostatniej pensji. Uwaga! Taki wskaźnik przysługuje za maksymalnie trzy lata. Każdy następny rok pracy poza służbą to tylko 1,3 proc. Jeszcze mniej - bo tylko 0,7 proc. dodatkowo do emerytury - dostanie za okres nieskładkowy w cywilu.
Ważne! Ci, którzy wstąpili do służby po 1 stycznia 1999 r., z MSWiA dostaną emeryturę tylko za czas służby. Za okresy pracy przed jej podjęciem (poza służbami mundurowymi) to ZUS (a nie MSWiA) wypłaci świadczenie.
Maksymalna emerytura mundurowa to 75 proc. ostatniej pensji. Aby ją dostać, trzeba służyć 28,5 roku.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
Hej ho:) Mam pytanie, czy posiada ktoś namiary na tani nocleg w Warszawie? Blisko szpitala MSWiA ( ul. Wołoska), tak, żeby jak najszybciej i jak najmniej boleśnie przeżyć te kilka dni robienia KL? mega pilne :)

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
średnia emerytura policyjna to ok. 3 tys. zł brutto
Świadczenie przysługuje po 15 latach służby

To prawda. Ale.
Niech sobie nikt nie pomyśli, że po 15 latach dostanie 3 tys. zł bt! (Chyba, że dochapie się komendantury....) Ważne jest to, co napisane poniżej - że wysokość zależy od stażu. No i ostatniej wypłaty. Odchodzący na emeryturę po 15 funkcjonariusz ogniwa patrolowego ma grosze - można to nazwać dożywotnim zasiłkiem dla bezrobotnego. Odchodzący po 25 latach specjalista z kryminalnego ma już konkretne pieniądze.

vaniewski:
okres studiów liczy Ci się do nagród - np. mając studia 5-letnie nagrodę przynależną po 20 latach służby dostaniesz po 15 latach. Ale emerytura liczona jest od lat służby. W lata służby wliczają się także inne formacje: AW, ABW, SG...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 166
moniqs, więc tak, spotkanie jest czysto informacyjne, człowiek po kolei opowiada co po czym i jak mniej więcej wygląda. Mówi jak przebiegają testy, jak wygląda początek służby, w KSP na pierwsze 3 lata trafia się do OP ( w tym zalicza się już 7 miesięcy szkolenia ), dopiero po tym czasie można liczyć na przeniesienie. Ogólnie o zarobkach i sposobie ich naliczania. No i dają skierowania na TWO i TSF. Ja dostałem do Legionowa na 20 listopada i to był chyba najwcześniejszy termin, niektórzy dostali na pierwszą połowę grudnia.
Spotkanie trwało ok 40 minut.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Wielkie dzięki m0ner.
Przyznam, że troszeczkę mnie zaniepokoiłeś odległym terminem i OP przez 3 lata!?! (czyli nie będzie szkółki? A ja tak bardzo chciałam do Słupska he he.)
Dużo było babeczek? i ogólnie ludzików?
m0ner tyle czasu do egzaminu to zejdziemy poniżej minuty na torze przeszkód a mnnie nastraszyli, że mam już ćwiczyć i dziś ostro zasuwałam :):):)
oł jak tyle czasu trzeba czekać to muszę szukać pracki, może słyszeliście o jakimś wolnym etacie???
POzdrawiaM!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
sidj7 jak wynika z relacji kolegi m0ner^a w KSP troszkę zwolnili tempo więc czekamy razem na egzamin Ale jeszcze w poniedziałek się wszystkiego dowiem na spotkanku to oczywiście dam znać_
Troszkę wiary w dziewczyny - nabiorą siły :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16616
ktoś 25 września w Szczytnie zdaje ?jak przygotowujecie się ?siłownia , basen , bieganie , co jeszcze ?podciąganie na drążku , a może stopień harwardzki , podpowiedzcie coś

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 166
"szkółka" jest, tylko te 6-7 miesięcy szkolenia podstawowego jest wliczanie do tych 3 lat początku służby, czyli zakładając że wszystko pójdzie ok ( bo inaczej nie może :D ) to w OP masz do "odsłużenia" 2 lata i ~6 miesięcy.
W "mojej" grupie było 23 osoby, kobitek było z 8. Ten człowiek co prowadził to spotkanie mówił że jakiś czas temu okres rekrutacji to było ok 3 miesięcy, teraz to bardziej 6. A, i nie wiem czy dobrze zrozumiałem że od niedalekiej przyszłości egzaminy tsf i two mają być już tylko w 2 szkołach, szczytno i piła, jeśli dobrze zapamiętałem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

electro
Polecane artykuły