SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
dokładnie, czytałam ostatnio, ze w niedziele tez robia bo duuuzo chetnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
Chętni walą drzwiami i oknami Terminy psf i two dochodzą do pół roku a ms do roku. Historyczne osiągniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
mi sie poszczescilo bo 2 mies od zlozenia podania mam juz tff i two, ale ciezko mi z ta pilka Panowie pomozcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
A cóż tutaj ci pomóc. Poczytaj forum było mnóstwo "rad" jak trenować rzut piłką. Jak rzucasz ok 2-3 metrów to słabo widzę w ciągu 2 m-cy mięsnie wzmocnić pod tym kątem. Jeśli rzucasz ok 4-5 to na siłownię i do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
rzucam zawsze 5, ae czasem jest to 5,1 a czsem 4,95 ale dzialm dzialam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
czesc mam pytanie skladalem papiery do policji w zeszlym roku dostalem na pierwszym spotkaniu termin wyznaczony na 2 lipiec br. mam zdany juz test psychologiczny ale musze wszystko zaczac od nowa bo jak sie okazalo nie dopuscili mnie do badan lekarskich bo mialem za mala ilosc pkt. Ku mojemu zdziwieniu dostalem tel. z komendy dwa dni temu ze przeniesli mi termin na 17.04.2011 ale sam nie wiem dla czego moze ktos ma jakies pomysly???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
dlatego, ze teraz doszla jescze niedziela,a kiedys testy byly tylko w soboty, masz w pile? bo ja tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
nie ja mam w katowicach ale i tak mnie to dziwi bo przeciez jest tylu chetnych ze raczej powinni przekladac to na dalsze terminy a nie przenosic na wczesniejsze no ale coz lepsze to niz czekanie!!! Oby tylko two poszedl tu mozna duzo zyskac i duzo stracic tych pkt a sprawnosiciowy to pikus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Pytam z czystej ciekawości i bez podśmiewania się, czy naprawdę tak wiele osób ma problem z rzuceniem 5m trzy kilową piłką? W sumie ja jeszcze nie sprawdzałem, mam 25 l ale w gimnazjum sportowym 20x3kg po kilka m to na rozgrzewce mieliśmy przed lekko atletyką...

Btw. myślicie że za 5 mandatów na przestrzeni 8 lat dostane odrzut ?

ps. z tego co pamiętam to kluczem jest puszczenie piłki w odpowiednim momencie, tj. 15/20 cm przed głową z lekkim wychyleniem ciała do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
mezczyzni nie maja problemow z rzucaniem pilka, zas kobiety owszem.
zalezy czy mandaty są z ostatnich dwoch lat czy nie, oczywiscie kazdy jest rozpatrywany indywidualnie. Testy są przesuwane, bo jak bylo mowione wczesniej zrobili dodatkowe w niedziele.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium