SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak to nie potrafisz sobie porazić z zipem? takich nieporadnych ludzi chyba do policji nie szukają %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
wyslij mi prosze tego zipa na [email protected] jezeli tam jest malo zalacznikow to Ci to odesle rozpakowane.
a jak nie to Ci powiem na gg jak rozpakowac to naprawde jest bardzo proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Też bym prosił o takie testy na maila - [email protected]
Mogą być nawet spakowane
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Hej Kochani!
Przyszłam się pochwalić! Wczoraj zaliczyłam I etap
Hehe, wiem, wiem, że najgorsze przede mną, nie mniej jednak to właśnie TSF spędzał mi sen z powiek. Jeśli ktoś przed TWO I TSF wogóle tu zagląda to powiem tak:
- nie ma się czego obawiać, test jest do przejscia przy umiarkowanym wysiłku fizycznym i całkiem przeciętnej kondycji... Co prawda na szumny wynik poniżej 1:40 ciężko zejść, bez wcześniejszego przygotowania, ale w wymaganym czasie zmieścić się powinien każdy kto co rano trenuje bieg do autobusu :lol:
A tak zupełnie szczerze, mój wynik 1:43, więc chwalić się nie ma czym, ale mogłam zrobić to dużo szybciej. Raczej się nie wysiliłam, bo naczytałam się dużo, że strasznie wykańczające jest "wahadełko" i należy jak najmniej wysiłku wkładać na pierwsze stacje aby werwa została na koniec, w efekcie tego pierwsze stacje robiłam umiarkowanie wolno ( z manekinem szłam, przez płotki przechodziłam - nie biegłam), dopiero na wahadełku "zionęłam mocą" :lol: no i języka przy d.... bynajmniej nie miałam, wręcz przeciwnie byłam w lekkim szoku, że dałabym radę jeszcze biec :lol:
W ogóle biegłam jako pierwsza, więc nie zdążyłam się nastroić w rytm
Jeśli chodzi o TWO natomiast, to prawdę napisał ktoś, że pytania wcale nie są identyczne jak te które krążą po forach. Niektóre są podchwytliwe, kilka pytań w ogóle nie miałam w opracowaniu. Generalnie bez wczęsniejszego zaznajomienia się z konstytucją, ust. o policji bądź pulą odpowiedzi, ciężko byłoby uzyskać więcej niż 15 pkt. Ja akurat ( i tu mogę się pochwalić) miałam najwięcej w grupie, aż 36
Teraz oczekuje na MS a propos sama dzwonie i się umawiam na MS czy czekam na telefon???

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
panczurra u mnie było tak ze w poniedzialek trzeba od razu dzwonic po TSF I TWO do kadr i ci dadza termin. Im wczesniej zadzwonisz tym szybszy termin dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Witam.
Ja właśnie jestem po Ms z wynikiem pozytywnym^^
Po TSF i TWO do mnie sami zadzwonili trzy dni po testach.
Na TSf 1;28 a z wiedzy 30.:P więc myślę że nie jest źle^^
Jedyne co mnie zdziwiło to to że na MS czekałem 1miesiąc od testów;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Zazdzwoniałam dziś do kadr!!
Chcieli mnie w piątek najbliższy na MS zapisać, ale poprosiłam o ciut dalszy termin. MS mam 23 maJA!! ALE PRĘDKOŚĆ. Za 12 dni :_)
Zaczynam się obawiać :wrr:

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Nie ma czego się obawiać:P
Tylko nie ściemniaj:P pisz tak jak jest^^
a sama rozmowa z psychologiem to taka pogawędka:P czemu chcesz iść do policji czym się zajmujesz jak Ci poszedł Ms jak się do niego przygotowywałem:P takie tam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Co oni tak szybko do was dzwonią? Jak na telefon z kadr po zdanym sprawnościowym czekałem 2,5m-ca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
no nie mam pojęcia...:P teraz czekam na telefon w sprawie wywiadu, a ankietę mogę składać już.:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium