SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Mam nadzieję że innym się może przydać:)
A co do mojej komisji gargamel25 to powiem ci że były najpierw pytania dlaczego do policji później do jakiej jednostki i dlaczego i tutaj patrzeli na twój wybór z kwestionariusza a ty miałeś tą decyzje uzasadnić, następnie pytania wady zalety, kogo byś wolał na przełożonego kobietę czy mężczyznę, jak byś się przyczynił do poprawy wizerunku Polskiej Policji. Ogólnie rozmowa przebiegła szybko i na spokojnie, nikt nie poganiał nie wyciągał drugiego dna jak na MS. Podejdź na spokojnie ale pewny siebie. W mojej grupie które ze mną zdawały a było nas 5 nikt nie dostał pytania z ustawy, etyki policjanta itp.

Pozdrawiam)

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
ok, dzieki:)
jak wróce to opisze swoje wrazenia i pytania jakie dostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71998
pytanie; czy miejsce skladania papierów do policji ma jakiś wpływ ? czy lepiej od razu jechac do wojewodzkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36802
Mam podobne pytanie co szanima :)
Mogę składać od razu papiery do KSP? a nie do wojewódzkiej, w tym przypadku KWP Wrocław.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
z tego co mi sie wydaje jeśli złożysz np do KSP to tam przeprowadzają cała rekrutacje, która jest niby krótsza niż w innych województwach. Tylko, że po szkółce musisz tam zostać 3 lata. Chyba, że masz super kontakty i zostaniesz przeniesiony w trybie natychmiastowym %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
hej wpadłam się pochwalić MS- negatywny I tu uwaga dla wszystkich, byłam w 100 % szczera i odpowiadałam zgodnie ze sobą. Rozmowa z psycho, bardzo pozytywna w zasadzie na 90 % byłam przekonana że zdam, Pani dawała mi do zrozumienia, że jest ok. Nawet na koniec powiedziała, że rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie i ona nie ma więcej pytań ! Także nie wiem o co chodzi...
powodzenia

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
panczurra , ile miałas pkt z TWO i TSF ?i gdzie zdawałas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Może pomyślnie że udało jej się ciebie uwalić :P

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71998
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
panczurra zadzwoń do sekcji psychologów i umów się na rozmowę w celu dokładnego omówienia twojego testu, będziesz wiedziała co poszło nie tak i będziesz miała możliwość za rok przygotowania się inaczej czy przemyśleć dokładnie swoje predyspozycję. Mam nadzieje że za rok będzie wynik pozytywny. Uszy do góry:)

szaunima co to twojego pytania jest tak: możesz wszystkie dokumenty złożyć w komendzie miejskiej i oni wysyłają twoje dokumenty do komendy wojewódzkiej i tak przebiega twoja cała rekrutacja. Tak było w moim przypadku.
Możesz także złożyć bezpośrednio do komendy wojewódzkiej.
W kwestionariuszu piszesz komendy w których chciałbyś służyć po skończonej pozytywnie rekrutacji.
Jeżeli myślisz w którym województwie złożyć dokumenty to musisz to przemyśleć bo w każdym województwie rekrutacja jest podobna z małymi detalami i różna punktacją ogólna w liście rankingowej i liczbie wolnych wakatów, musisz dzwonić po komendach wojewódzkich do sekcji rekrutacji i tam się wszystkiego dowiadywać.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania do pisz:)

Zmieniony przez - Yoogix w dniu 2011-05-24 21:05:02

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium