SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
icefrost ja nie brałem pod uwagę złego samopoczucia, dołka psychicznego itp bo wiadomo że to rzutuje na wynik - zwykła temperatura czy niewyspanie może spowodować że będziemy błędnie myśleć - co może spowodować niezaliczenie testu, ale jeśli nie wystąpiły okoliczności o których wspomniałeś - to tak ja pisałem podchodząc jeszcze za rok do tego testu jest małe prawdopodobieństwo zaliczenia - małe nie oznacza żadnych szans, po prostu wydaje mi się że ciężko się przygotować...
Pamiętam przed moim testem Pani psycholog pytała się czy czujemy się dobrze czy nie chcemy przełożyć testu na inny dzień...

Maukin
zadzwoń może już mają wyniki ja zadzwoniłem na 3 dzień i były informacje kto zaliczył a kto nie - bez ilości punktów... - niestety :/

kabestan byłem widziałem :) ludzie przychodzą bez przygotowana, bo jak by tak było to nie odpadało by tyle osób... kobiet na czasie i piłkach (niestety) i mężczyzn którzy mieli problemy z brzuszkami itd... :D

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-02-28 22:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Hej:)
Chcialem zapytac czy ktos wie kiedy beda najblizsze przyjecia do policji...??
Ja juz jestem po wszystkich etapach i mam 173punkty i KL- zdolny...
Czekam teraz na przyjecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Dokładnie Moi Drodzy - orientuje się ktoś kiedy mniej więcej będzie najbliższy pobór?

Pozdrawiam

Uśmiecham się ;) bo...uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212
Witam,
Panowie mam pytanie odnosnie ABO. Jak wiadomo w teorii weryfikacja ankiety to nawet 3 miesiace jednak chcialbym sie dowiedziec jak to jest praktyce. zakonczylem wszystkie poprzednie etapy i teraz tylko juz czekam na abo. Mamy juz marzec wiec w kazdym momencie moze zostac ogloszony nabor. Ja ankiete skladalem ok 20 stycznia, podlegam pod ksp. Ms zdawalem we wrzesniu i boje sie ze przy obecnym problemie finansowym w policji nabory moga nie byc tak czeste jak w ubieglym roku(ksp) i jesli teraz sie nie zalapie to nie mozna miec pewnosci ze do wrzesnia bedzie jakis nabor choc z drugiej strony wydaje sie tez to malo prawdopodobne.
z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Nie ma sensu się pytać kiedy nabór bo tu wam nikt nie powie najlepsze info bd na stronie policyjnej podejrzewam ze nabór będzie koniec marca początek kwietnia zresztą wszystko będzie napisane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zaraz zadzwonię do wujka Andrzeja z KGP,to Wam powiem kiedy nabór

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
donatella1 wychodzisz z dworca ,kieruj się ul.Roosevelta w stronę ul. Dąbrowskiego.Skręć w Dąbrowskiego i druga w prawo masz Kochanowskiego.Idziesz prawie do końca i po lewej stronie komenda.Zerknij na www.mapy.google.pl. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
janus81 ja też mam TWO i TSF 27 marca w Pile A skąd jesteś jeśli można spytać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
pepe 80 dzięki za radę. Bardzo mnie kusi, żeby zadzwonić, ale nie chcę wyjść na osobę niecierpliwą. Jeszcze poczekam do końca tygodnia. Zobaczę czy coś do tej pory wyjaśni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1887
Wybiera sie ktos jutro do KW w Poznaniu na godz. 10?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium