SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Do kolegi Jokera - dziura nie powinna być przeszkodą jednak co lekarz to obyczaj, dla własnego dobra zalep tą dziurę bo masz jedne zęby. Na górze masz też rozporządzenie odnośnie wad i schorzeń, które wykluczają kandydata.

Zmieniony przez - Vex w dniu 2010-01-27 22:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
identify1
troche późno już,ale jak dla mnie masz rację. Za mało danych jest by obliczyc to zadanie(jak piszesz,brak dokładnego określenia ile ma droga a ile trawniki

ewentualnie autor zadania założył że przejeżdzając przez chodnik nie będzie wyłączał kosiarki co jakby nie patrzeć również będzie powodowało stratę paliwa(czyli droga była by liczona tak samo jak trawnik)
Mimo wszystko jednak nawet jeśli takie założenie zastosował,powinien o tym w treści wspomnieć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 162
Basiczek18 nie przeholuj za bardzo z tymi matrycami Ravena. Pamiętaj że nie szukają ludzi ponad przeciętnie inteligentnych. Początkowo tablice są proste, mniej więcej od połowy (było ok. 40 tych tablic)już strzelałem odpowiedzi bo było mało czasu. Pani psycholog na starcie włączyła sobie stoper i na komendę stop trzeba było przerwać pisanie. Co do pytań od Pani psycholog to bardzo dużo dotyczyło życia prywatnego( stosunków w rodzinie, osób z którymi się mieszka, o rodzeństwo, o sytuację w małżeństwie itp. o motywację oczywiście też). ALe spokojnie, najważniejsze to dobrze się wyspać i optymistycznie do tego podejść. Powodzenia!!

Zmieniony przez - Sebox22 w dniu 2010-01-28 08:56:17

Życie to nie bajka, nie głaszcze cię po jaj*ach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
bravo. BRAVO. JESTEM W PODZIWIE... heh nawet znalazł się wśród tego lasu linków jeden dodany przeze mnie. doskonale wykonana praca, niezwykle pomocna dla wszystkich nowych i starych forumowiczów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Masakera -nie spamuj

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
:)a co tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
no a tak poważnie to czekam na obiegówkę i skierowanie do pzp. strasznie nurtują mnie te matryce Ravena. ktoś coś ma :)? wie i się chętnie podzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Masakera naszukałem się więc rzuć soga taki żarcik tutaj jest link do matryc http://www.iqtest.dk/main.swf nie radzę przesadzać bo się wyjdzie na kogoś za inteligentnego do służby a tu jeszcze coś odnoście sześcianów:
http://img689.yfrog.com/i/51649153.jpg/
http://img403.yfrog.com/i/95773799.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Jaki profil osobowościowy preferują w policji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Cholera a ja od 3 dni patrze w skrzynke i żadnych wiadomości a tu nowa stronka.Hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium