SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
mexxi w Policji nie jest tak jak w wojsku, weź pod uwagę to że i w sierpniu i w listopadzie był nabór. Więc rekruci z sierpnia kończą szkolenie w lutym. Także nie martw się pół roku czekać nie będziesz musiał.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
Krav_Mag ty masz do czerwca m isie w marcu kończą więc wyluzka bo napewno sie jakoś załapiesz. Sam jestem troszeczek zdegustowany, że w Rzeszowie idzie tak opieszale ale wszsytko na klate i do przodu-pozdro P.S. na nakietę czekałem 6 miechów a jeszcze pytanko czy jestes po KL?bo u mnei ankieta byla dopiero po KL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Niestety nie jestem po KL, powiedzieli mi że dopiero jak będzie nabór to wezmą mi ankietę, a dopiero później jakbym się załapał (bo to też zależy od punktów) to zrobią mi komisje...

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Torn81
Zadzwoniła do mnie opiekunka i powiedziała, że 30 grudnia jest nabór i prosiła przesłać pismo, że chce służyć w KW a nie jak chciałam w Miejskiej i że mam do niej zadzwnoić na drugi dzień to pogadamy. Zadzwoniłam, jej nie było... jakaś pani powiedziała mi, że mam odebrać skierowanie na badania. Zapytałam o szanse na 30 grudnia... ona powiedziała ze miejsc jest 58 a 65 osób, które biorą pod uwagę. Powiedziała ze część osób odpadnie na badaniach. Powiedziała tez ze jest kilka osób z taką samą liczbą punktów i że ona nie wie na jakiej zasadzie wybiorą tego kto sie dostanie... ciekawe... badania mam 16 grudnia, zobaczymy co dalej..

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
spokojnie Kraw_Mag trzeba swoej odstac a z tymprzenoszeniem do KSP to zastanów się bo nic nie zyskasz tym. I jeszcze jedno jesteś z samego Rzeszowa czy z szeroko pojetego podkarpacia? Bo jak z Rzeszowa to jest duza szanasa na następnym naborze ponieważ ja z samego Rzeszowa spotkałem mało ludzi na wszsytki etapach a komendach Rzeszowskich tez trzeba ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 307
Powinnaś wymieście się w terminie do 30 Grudnia. Ja KL załatwiłem w ciągu nie s pełna 2 tygodni łącznie z czekaniem na końcowy dokument potwierdzający pozytywny stan zdrowia. Ponadto u mnie w KWP Katowice czekałem sporo czasu bo komisja miała przerwę. Na same badania jak poświęcisz 1 tydzień to będzie aż nad. Także się nie martw i powodzenia, lekarze tez przeważnie nie robią problemów. Mnie w zasadzie trapi ten termin 30 Grudnia co on oznacza. Jest taka kwestia, że powinno się samemu sprawdzić czy się jest przyjętym. Od tego jest lista rankingowa. Każdy z nas ma identyfikator. Ale mankamentem, że ją umieszczają tydzień do 2 tyg po tym terminie niby przyjęcia, w tym wypadku po 30 grudnia. Spróbuję pomęczyć kadry telefonicznie.

Każdy sądzi swoją miarą.
Zanim więc wydasz o kimś opinię, zastanów się, czy nie piszesz o...sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
Witam all, mam trochę dziwne pytanie nie zastanawiałem się przedtem nad tym ale jak pytałem znajomych nikt nie był wstanie mi odpowiedzieć. Chodzi o pytanie z MS np takie: "Nie codziennie czytam główne artykuły w gazecie" nie chodzi tu o sama odpowiedz tylko o sformułowanie pytanie które zaczyna się d "NIE" gdyż jak wiadomo podwójne zaprzeczenie to potwierdzenie więc jak bym chciał odpowiedzieć, że nie czytam codziennie głównych art w prasie bądź jakiekolwiek inne pytanie abstra***ąc np "NIE umiem latać"
czy mówić NIE NIE umiem latać czy też może TAK NIE umiem latać?

Pytanie może być jakiekolwiek chodzi o sama zasadę z tym NIE, moim zdaniem powinno być TAK bo jednak nie wiadomo jak psycholog podejdzie do tego powie mi może ze sam sobie zaprzeczam podwójnym Nie. Jak mówicie?

Zmieniony przez - Seiz w dniu 2010-12-09 12:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
I masz rację, prawidłowa to TAK, poprostu chodziło Im o konstrukcję(zapętlenie jej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
To żadne podwójne zaprzeczanie.

Odpowiedzi ,,tak" i ,,nie" w ms trzeba rozumieć nie jako ,,tak" i ,,nie" tylko jako ,,zgadzam się z twierdzeniem -tak" ,,nie zgadzam się z tym twierdzeniem- nie"

Jeśli nie czytasz codziennie gazet to zaznacz ,,tak" jak czytasz to zaznacz ,,nie"

Zmieniony przez - Exercreo w dniu 2010-12-09 14:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
ok, czyli dobrze myślałem dał bym soga ale nie mam abona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium