SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Witajcie! Nareszcie wyznaczono mi termin MS na 28 kwietnia w lbn. TSF mialem na poczatku grudnia wiec troche poczekalem.
Mam kilka pytan. Przesledzilem 2/3 tego tematu i byla tylko lekka wzmianka o podobnych pytaniach, a wiec:

1. Mam na lewym przedramieniu 2 kropki zrobione igla i atramenetem (glupia zabawa w gimnazjum) Jedna jest praktycznie nie widoczna druga natomiast jest wyraźna. Czy moge byc jakies problemy w zwiazku z tym? Jak sie tlumaczyc?

2. Czy na MS zalozyc garnitur i udac sie elegancko pod krawatem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Co do pytani pierwszego: nie wiadomo co będzie. Może lekarz nie zauważy, albo zobaczy, ale oleje, albo zacznie wypytywać, albo stwierdzi, że jesteś jednostką z tendencjami autodestukcyjnymi (żart Jeśli bardzo chcesz się dostać do tej firmy i nie ryzykować odwalenia polecam usunąć, jeśli nie masz pieniędzy, wolisz zaryzykować powiedz lekarzowi prawdę, jak na MÓJ gust nie powinien z tego powodu robić problemów. Wszelkie tłumaczenia raczej prześwietli, chyba że wymyślisz coś naprawdę sensownego Z badaniami psychiatryczno-psychologicznymi jest ten problem, że praktycznie wszytko można podciągnąć pod prawie każdy paragraf, a do tego odwołanie nigdy nic nie daje.

drugie - tak załóż garnitur.



Już można być spokojnym o dodatkowe 30 miejsc kgp na swojej stronie potwierdziła dane dla ksp
http://praca.policja.pl/portal/pwp/743/38644/Rozpoczecie_procedury_rekrutacyjnej_dla_kandydatow_do_sluzby_w_Policji.html

Zmieniony przez - Vex w dniu 2010-04-13 14:04:20

Zmieniony przez - Vex w dniu 2010-04-13 16:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
a ja bym nic nie mówiła o tych kropkach... jak się kto spyta powiedz, że np. jako mały chłopak się wywróciłeś i została rana nie wyczyszczona do końca. moja kumpela ma coś podobnego po ognisku na którym nadziała się na brudny od sadzy z ogniska patyk. tylko kropek ma 3 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
dywcia... możesz założyć garnitur albo coś innego co wygląda na schludne. widziałam że przychodzili w sweterkach a pod spodem mieli koszule, bez krawata. spodnie też wcale nie muszą być od garnituru. ubierz się tak byś czuł się dobrze i wygodnie, byś nie czuł skrępowania. oczywiście skreślamy z listy bluzy, dresy itp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Precyzując moją wypowiedź odnośnie atramentowych kropek. Oczywiście nic nie mów, dopiero jakby pytali A tak to ty nigdy nic, a to ? Panie doktorze nawet nie wiedziałem, że trzeba o tym wspominać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Witam

Mam takie pytanie o komisję lekarską czy ktoś z was się orientuje czy jedynym dokumentem prawnym związanym z komisją był o to
rozporządzenie MSWiA z dnia 9 lipca 1991 r. w sprawie właściwości i trybu postępowania komisji lekarskich podległych MSWiA
(Dz. U. z 1991 r. Nr 79, poz. 349) czy były do tego jakieś zmiany bo kurcze nie wiem jak tego szukać, chodzi mi o to czy pojawiły się jakieś wpisy które dodawały jakieś choroby, bardzo ważna dla mnie sprawa (nie wiem nawet jak tego szukać ustawę znalazłem ale nie wiem jak szukać zmian do niej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Nigdzie nie słyszałem o żadnych zmianach do ustawy. Jeśli są jakieś nowelizacje to pewno w dzienniku ustaw, jednak myślę, że to co jest na pierwszej stronie w zupełności wystarczy.
Możesz zawsze napisać na forum frapujące cię pytanie, a na pewno ktoś postara się ci pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Vex a wiesz może jak odszukać nowelizacje jakie były albo jak wygląda to rozporządzenie juz z naniesionymi zmianami na dzień dzisiejszy bo wszystkie które znajduję w internecie i na stronie
http://bip.kgp.policja.gov.pl/portal/kgp/1104/5163/Zapraszamy_do_zapoznania_sie_z_dzialem_poswieconym_zagadnieniom_ktore_sa_najczes.html
są takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Myślę, że jeśli kgp na swojej stronie zamieszcza rozporządzenie odnośnie komisji lekarskich to jest ono jak najbardziej aktualne i według niego oceniani są kandydaci do służby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
gdzieś wcześniej wspominaliście o tym jak wypełniać ABO? pamiętacie na której stronie? przyznaję się bez bicia chybam ślepa :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium