SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
Buciorr - a nie lepiej najpierw dostać się do policji,a potem studiować ? ja już nie wiem co robić...
ale dziękuje za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 141
Wez pod uwage ,ze jak juz sie dostaniesz do policji to czeka Cie pol roku szkolenia podstawowego w systemie koszarowym. Jezeli zostaniesz wyslany daleko od domu ( szkoly w ktorej studiujesz ) moze byc ciezko pojawiac sie na zajeciach. Jak juz zaczniesz pracowac w policji , po szkoleniu i okresie adaptacyjnym, mozesz spokojnie studiowac zaocznie aczkolwiek nieraz moze byc ciezko jak plan zajec bedzie kolidowal z planem w pracy.Dzienne studia raczej nie wchodza w gre. Na pierwszym roku pewnie zajecia codziennie bedziesz miec wiec jak chcesz pracowac wtedy ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Dzisiaj dzwoniłem do sekcji psychologów w KWP P-ń i mi powiedziano, że terminy idą na bieżąco. Lada dzień mają się pojawić dzisiaj lub na dniach terminy na stronie KWP w zakładce dla rekrutów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
Mizi a od kiedy czekasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 208
Może i lepiej ale w moim przypadku cała rekrutacja trwa już rok:) więc jeden rok mieć już w plecy? a później zawsze można wziąć dziekanke tak jak ja będę robił jeżeli się dostanę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Witam serdecznie w dniu dzisiejszym po dwóch dniach latania po lekarzach dostałem informacje iż jestem zdolny do pełnienia służby w policji:)

bo_tak jeżeli chodzi o PZP i komisji lekarskiej wszystko zależy od dnia w jakich przyjmują lekarze. Do zrobienia masz

PZP
Psychiatrę
Internistę
dermatologa
stomatologa
laryngologa + badanie słuchu
okulista
neurolog
chirurg
badanie krwi + moczu
EKG
RTG klatki
+ dla kobiet ginekolog [ale nie wiem jak to się odbywa hehe:)]

moja rada jest tak:
w dzień kiedy masz komisję lekarska jak się obudzisz oddaj mocz do swojego pojemnika i zabierz go ze sobą, jedź także na czczo. W pierwszej kolejności idź na badanie krwi i moczu później na PZP i dalej wszystkich lekarzy jak leci w zależności jak ktoś przyjmuję.
Na tej stronie masz wszystkich lekarzy i godziny przyjęć
http://www.zozmswia.poznan.pl/infopage.php?id=92
a i pamiętaj neurolog przyjmuje tylko do godziny 13 a chirurg obiegówki przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki.

P.S
Jeżeli chodzi o Komisję w Poznaniu to lekarze bardzo mili i uprzejmi:) Radzę wszystkim przed komisją udać się do stomatologa żeby zrobić zęby kilka osób zostało wstrzymane do momentu wyleczenia ale były u tych osób duże ubytki nadkruszony ząb itp.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Yoogix w dniu 2011-06-03 13:46:52

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
Zawsze można wziąć dziekane na rok czasu. A ostanio gdzieś mi się o uszyły obiło że podobnoż mają przyjmować do policji tylko z wyższym ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia.

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 141
Yoogix to gratuluje, pewnie na 5 lipca sie zalapiesz w takim razie. Ja mialem wczoraj PZP i musze czekac na wyniki, zobaczymy jak bedzie . Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
@uKonEZka,15 maja miałem TWO i TSF. Jestem ciekaw jaki termin będę miał na psychologiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
Mizi sprawdzaj bo termin dostaniesz niebawem. Yoogix gratuluje, a powiedz czy wszyscy przeszli PZP ? było na nim coś co sprawiło problem ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium