SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 154
Tamudzin to mamy w ten sam dzien, bo tez we wro chyba masz. ja na 8.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
barkwas a kiedy miałeś TSF i TWO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 129
mam takie pytanko czy przed pójściem na szkółke wypełnia się jakąś kartę obiegową na komendzie albo coś takiego ? i nie chodzi mi o obiegówke z badaniami lekarskimi tutaj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Witam, mam pytanie, bo obecnie jestem w zawodówce, ale po zsz idę robić maturę. Bo jest napisane na pierwszej stronie, że kandydat musi mieć min. 175cm czy to tyczy się tylko osób, które są wyłącznie bez wykształcenia średniego, czy obowiązuje każdego? Cytat:

"Kandydaci do służby nieposiadający średniego wykształcenia, ubiegający się o przyjęcie do służby w oddziałach prewencji Policji

Takiemu kandydatowi dodaje się punkty za preferencje określone w ogłoszeniu według schematu:
-ukończony kurs specjalistyczny przydatny dla służby w oddziałach prewencji Policji, w szczególności kurs strzelecki - 2 punkty
-prawo jazdy kategorii "C" - 1 punkt
-uprawianie dyscyplin sportowych przydatnych dla służby w oddziałach prewencji Policji, w szczególności sportów walki, motorowych, samochodowych, strzeleckich oraz spadochroniarstwa
i technik wysokościowych - 2 punkty
-wzrost co najmniej 175 cm - 1 punkt "


Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2011-03-16 16:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Komisja Lekarska do przdu ! Teraz tylko czekać na pobór :D

man1ek93 jesli masz co najmniej 175 to masz +1pkt wzrost nie jest kryterium przyjecia mozna miec 160cm i nikt na to nie patrzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Aha to dobrze, bo brakuje mi 5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
swider1919 – że tak powiem pierdoły ci opowiadają, nie ma ‘plecakowania’ na rekrutacji, zaliczasz to dostaniesz się i tyle. spotkałam się z tym, że liczy się wyłącznie zaliczanie testów itd., a zwłaszcza zaliczenie badania psychologicznego a nie żadne znajomości. Koledzy nie dostali się chociaż wszystko zaliczyli? Sprawnościowy to nie wszystko, przecież są dalsze etapy, a już różne bajki słyszałam, że niby ktoś był za dobry to też się nie dostał to jakaś bzdura wymyślana przez tych, którym noga powinęła się na jakimś etapie i tak mówią że „byli za dobrzy..." A może mieli za mało punktów na liście rankingowej ci twoi koledzy, ot co.

Darboga – no to gratulejszyn , nie ma takiej obiegówki. Już masz luz wooow... No ale teraz czekasz na rankingową, ile masz punktów łącznie?

man1ek93 – ten zapis który cytujesz dotyczy osób, które nie mają średniego wykształcenia. Jeśli chcą startować do Policji to dostają m.in. 1 pkt za wzrost co najmniej 175cm, jak poniżej to nie ma tego 1pkt za wzrost. Tak jak napisane - dotyczy tylko tych bez średniego. Ze średnim dostajesz 10pkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 154
TSF i TWO mialem 29 stycznia w Pile. 15 lutego mialem MS we Wrocławiu. teraz 22 WZ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
Czy wada wzroku - krótkowzroczność po -2 na obydwie gałki oczne dyskwalifikuje mnie do słuby w policji?


EDIT:
Posiada ktos TWO na 2011? Jesli tak to baaardzo proszę o podesłanie - [email protected]

Zmieniony przez - arnoldka w dniu 2011-03-16 23:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Właśnie ma ktos moze testy z odp? Przegladalem temat ale wszystkie linki w nim wygasły. A może ktos ma inne pomocne materiały? Pzdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium