SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Noobistica, "po pierwsze przestań się zastanawiać nad pytaniami, bo będzie źle", no mam juz taka sklonnosc do "analizy", co zrobie
Co do reszty co napisałeś to sie zgadzam

depech64, wyczuwam mentorski ton (a moze sie mylę?), apropo watku dodam tylko że ćpunem nie jestem, choc sporadycznie mialem do czynienia (w czasie przeszłym) z pewnymi niezalegalizowanymi substancjami Ale: "kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem" (jakos tak to bylo )

elaine, jednak (przynajmniej u mnie) nie da rady dostać zaswiadczenia o zdolnosci do testu sprawnosci fiz. od lekarza rodzinnego - dzis juz drugi lekarz z przychodni gdzie jestem zapisany tak powiedzial... Poszedlem do lekarza od medycyny sportowej i mam zaswiadczenie ale nie mam 35 zl

Dziekuje wszystkim wyzej wymienionym za odpowiedzi na me pytania i wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Pawuniu, to co Ty piszesz i chyba pare jeszcze innych osob wspomnialo o podobnych sytuacjach to zniecheca - jak traktuja kandydatow. Mi osobiscie panie w sekretariacie pomylily terminy 1- wszych testow - i zamiast koniec stycznia, na ktory sie zadeklarowalem, dostalem marzec, w dodatku w innym miescie. Troche sie zdziwilem jak wreczali mi skierowanie. Tragedia sie nie stala, ale takie cos moze pokrzyzowac plany komus.
I chociaz tyle dobrego ze dalo sie jednak przelozyc na luty w koncu

Policja jest wielka panstwowa instytucją jakby nie patrzec i mimo plusow ktore sie z tym wiaza sa i minusy - jest sie tylko trybikiem w maszynie...
W kazdym razie walcz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Pawuniu a zaświadczenie od lekarza prywatnego masz?? Bo może się przydać w walce :):)

Wierzę, że będzie dobrze. Trzymam kciuki :) Za wszystkich zdających;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195
Witam dzis mialem MS w radomiu, niby mam czekac na telefon w ciągu miesiąca, zobaczymy jak to bedzie, Pani psycholog miła szybko ze mna rozmowa poszla z 10-15minut i zapisala 1 kartke A4.
Ile czekaliscie na MS jak juz ktos mial? i co Oni tam mowia ze tylko zaliczone czy niezaliczone czy pkt podają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Zaświadczenia nie dostałem, żadnego. Myślę, że nawet gdybym je dostał ipokazal na komisji to i tak by go nie uznali. Najważniejsze jest, że wiem że nic mi nie jest i nie mam składać broni przed czasem. "Przegrywa nie ten, kto upada tylko ten kto się nie podnosi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ja czekałam na wynik równe 2 tyg:) o punktację się nie pytałam, dowiem się w piątek na wywiadzie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
witam wszystkich! dzis na sali ustawilem sobie tor i nie jestem z siebie dumny bo moj czas to 1:43
chyba w legionowie nie dam rady
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
a ja mam pytanie troche inne. Jestem na etapie zdawania do Straży Miejskiej i tez składam aplikacje do Policji w najblizszym dnaich, chciałbym do końca tyg. Czy w życioysie mam napisać ze obecnie zdaje zdaje tez do Straży Miejskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Nucek- możesz, nie musisz- niczego to nie zmieni ;)



P.S- ktoś wybiera się w tą sobotę na 14 do Legionowa? :)

Uśmiecham się ;) bo...uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
aha, a warto wspomniec o przebytym kursie na PO? Kurs przygotowawczy do odbycia sluzby wojskowej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium