SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
Prrroste to gratuluję bo ja dzwoniłem dzisiaj do Poznania w sprawie terminu MS (3 tygodnie temu miałem TSF i TWO) to jeszcze dostałem z***ke, że tak szybko bym chciał zdawać MS :D a co do piłek na TSF to dziwne bo w Pile nie można było się rozpędzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Witam
Czekam właśnie na MS i zastanawiam się nad pytaniem "Twoje wady i zalety". Przyznam ,że bardziej nad wadami - wiem że każdy je posiada. Proszę podać kilka przykładowych wad, których wymienienie nie pogorszyłoby za bardzo wizerunku przy rozmowie z psychologiem.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
ja na to pytanie odpowiedziałam:że nie mam wad, które przeszkadzałyby mi w przyszłej pracy czytaj w policji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
możesz podać że nie jesteś kreatywny... ;D albo nie, nie uwierzą Ci że sam to wymyśliłeś ;) powiedz że często zadajesz głupie pytania ;) życzę powodzenia wszystkim zdającym! pozdrawiam!

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-03-24 08:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
mam pytanie odnośnie TWO tak przeglądam je od jakiegos czasu i mam pytanie:
Naczelnym organem administracji państwowej jest ?

W odpowiedziach sciągniętych z forum jest napisane : Minister [ Prezes Rady Ministrów, Rada Ministrów] czy aby tak jest na pewno a nie czasem powinno byc Prezydent ???

oraz

Zgodnie z konstytucją RP zapewnia wolność tworzenia i działania partii politycznych. Na podstawie ustawy o Policji policjant:

i jest odpowiedz może w nich uczestniczyć czy aby na pewno bo mi się wydaje że nie.

Czy policjant może być w stowarzyszeniach (takie jest kolejne pytanie) ??? Bo ja uważam że może


Byłbym wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Janus: naczelne organy administracji publicznej, to te wymienione w Konstytucji RP - zapraszam do studiowania; co do praw i obowiązków policjanta zapraszam do studiowania ustawy o Policji (ale w skrócie już powiem, ze nie może należeć do partii politycznych, może należeć do związku zawodowego, ale jest tylko jeden do wyboru, może należeć do stowarzyszeń, ale też są z tym pewne kłopoty (nie daj Bóg, by go wybrali do zarządu tego stowarzyszenia)).

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Polecam uwadze ostatni plik na stronie, jest tam terminarz kursów podstawowych dla csp w Legionowie. Wynika z niego, że 5 maja na kus przychodzi 240 osób. http://csp.policja.pl/portal/csp/21/414/Kryteria_naboru_na_kursy_i_szkolenia.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Dziękuję za pomoc z pytaniem dotyczącym wad. Przyznaję "masakera", że nie wiedziałem że chodzi tylko o wady przeszkadzające wypełniać obowiązki policjanta. "Pepe80" nie podlegasz też przypadkiem pod Lbn?
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Vex - ciekawe ile miejsc jest dla KSP, oby było ich dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Kurcze dzisaj byłem na sali i zrobiłem taki tor jak na egzaminie, no może prawie taki tor bo nie było tyle skrzyń i piłek lekarskich powiem tak że nikt z was nie przesadzał mówiąc że jest zarąbiscie męczący, normalnie biegałem miesiąc wcześniej a po przebiegnięciu toru można powiedzieć że czułem się jak bym wcale nie ćwiczył.

Mam pytanie w Pile jaka jest nawierzchnia na sali bo zastanawiam się czy halówek sobie nie kupić ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium