SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Tzn, czy mają już wyniki od wszystkich lekarzy w ten sam dzień i kończą już WKL?

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
W 1 dzień nie da się raczej ich zrobić, bo np. na wyniki z labolatoriuch kumple będą mieć jutro; a na wizytę u psychiatry trzeba się dopiero zarejestrować. Chyba, że byłoby tylko kilka osób do badania. Jutro dowiem się coś więcej, jak nie ja sam, to od kolegów którzy jutro będą robić dalszą część badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Wyniki od poszczególnych lekarzy dostajesz od razu, a później przedstwaiasz wszystkie wyniki komisji i ona orzeka czy zaliczyłeś pozytywnie WKL. A i komisja obraduje między 8-13 godziną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Yhym.. czyli z 2-3 razy trzeba liczyć że Rzeszów trzeba odwiedzić, nie biorąc pod uwagę tego że się można nie załapać w jakiś dzień. Porażka to całe WKL już widzę... byle to zdać pomyślnie i czekać na ankietę i nabór : P

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Serdeczne dzięki za dane :) 18 mam WO i sprawnościowy, za I razem wszystko pozdawałem od Legionowa po Lublin, ale nie ma etatów :D...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Zrobiłem dziś lekarzy w Rzeszowie. Były 3 osoby starajace się o służbę oraz 4 policjantów odchodzących ze służby :D. Lekarze są bardzo uprzejmi. Labolatorium (krew, mocz), RTG, audiogram + laryngolog, neurolog, okulista, EKG, chirurg, stomatolog, psychiatra. W takiej kolejności robiłem, wszystko przebiega o dziwo sprawnie i szybko. Wyniki z labolatorium są zazwyczaj w godzinach 15-16 tak więc jeśli nie zdąrzy się wykonać wszystkich badań w pierwszy dzień, to bez obaw i tak tzreba będzie przyjechać po wyniki z labolatorium więc wtedy można wykonać pozostałe badania. Badania wykonuje się w 2 budynkach położonych obok siebie, komisja obraduje w godzinach 8-13. Jutro idę po wyniki z labolatorium i jeśli będą OK, to idę na komisję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
Jak było u okulisty i psychiatry? Mógłbyś opisać?

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
U psychiatry (kierowniczki) było bardzo miło, zapytała gdzie będę służył, zinteresowania, wykształcenie, czy ktoś w rodzinie leczył się psychiatrycznie.

U okulisty... nie wiem jak to się dokładnie nazywa. W każdym razie książeczka z kolorowymi kropkami, w których ukryte były cyfry i liczby, kolory kropek z każdą stroną coraz bardziej się zlewały ze sobą (cyfr i tła). Trzeba było oczywiście odczytać cyfry i liczby. Później okulary 3d- na planszy były 4 kółka i jedno z nich było w 3d, trzeba było wskazać które to. Na koniec czytanie cyfr z tablicy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium