SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Flashpoint, nie ma raczej najmniejszych problemów ze złożeniem papierów w innym województwie. Mój kumpel ze studiów pochodzi i mieszka w woj. Świętokrzyskim, a złożył razem ze mną papiery do woj.Podkarpackiego i nikt mu nie robił w tym żadnych problemów. Parę lat temu było tak, że złożenie papierów do innego województwa było dość trudnym wyzwaniem, jednak teraz mało która komenda robi z tym problemy : ) A najlepiej to jak sam przedzwonisz do Poznania i zapytasz czy możesz tam złożyć : )

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Btw. a co do wypisywania komend w ankiecie to sprawa wygląda trochę inaczej. Tam gdzie składasz papiery tam przyjmują do wiadomości, że chcesz służyć. Więc to jest taki trochę pic na wodę, jeżeli wypiszesz jakieś konkretne miasta/komisariaty gdyż to raczej z racji wolnych miejsc w danym mieście tam Cię wyślą. Jednak nie wchodzą tu pod uwagę inne komendy z poza województwa. Jedynie gdzie mogę Cię przyjąć po ewentualnym braku miejsc lub niewystarczającej ilości punktów to Komenda Stołeczna Policji w Warszawie, jednak i oni nie zawszę wyrażają taką chęć gdyż mają tam wielu chętnych. Jedynym wyjściem jest przeniesienie papierów później do innej komendy wojewódzkiej jednak z tym wiąże się też sprawdzana od nowa ankieta bezpieczeństwa oraz napisanie podania do komendanta tej komendy (czyli kolejne parę tygodni czekania, bez gwarancji że i tam załapiesz się na kolejny nabór) : )

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1302
Dzięki za informacje.Zrobię jak mówisz zaraz po powrocie do Poznania.

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
lukchar
Moja rekrutacja trwała rok i 2 miesiące!!!(z czego 7 miesięcy czekałam na MS) pozdrawiam

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Dzięki na info, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Po jakim czasie od złożenia dokumentów zadzwonili do Was? Mnie poinformowano, że odezwie się ktos w ciagu 30 dni, jutro upływa ten czas i żadnego telefonu:( Czy mam zadzownic czy cierpliwie czekac? Jakies wskazówki?

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Jak ja składałem papiery to od razu wyznaczyli mi termin rozmowy wstępnej... dostałem małą karteczkę z adresem KWP, godziną i datą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
panczurra - dziwne.. bo ja tam samo jak kolega wyżej dostałem od razu karteczkę i wiedziałem kiedy się zjawić itp. i z tego co mi wiadomo to każdy tak raczej miał.. czyżby coś się pozmianiało O.o

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
Do mnie zadzwonili po około 4 tyg od złożenia papierów i odrazu wyznaczyli mi termin two i tsf i nie dostawałem żadnej karteczki na początku....może musisz czekać jeszcze jak jak. Ja składałem wr Wrocławiu...

...:::RAV:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Jak sie sklada papiery to od razu dostaje sie termin 1 spotkania organizacyjnego na ktorym MUSISZ byc osobiscie aby odebrac termin TWO i TSF
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium