SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496732

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Czy wy trochę nie przesadzacie i wprowadzacie niepotrzebne zamieszanie z tymi 150 punktami? Zobaczcie sobie listy rankingowe z poprzedniego naboru. W Warszawie taki wynik spokojnie wystarczał do przyjęcia. W Krakowie już nie. Za to w Łodzi to przyjmowali z takich ze 121 punktami(hardkor). W każdym województwie wygląda to zupełnie inaczej.

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
A ja mam takie pytanie o sprawnościówkę, czy ma może ktoś dane jakie tor ma dokładne wymiary tzn ile wynosi np odległość między kolejnymi przeszkodami, ponieważ chciałem w miarę wiernie zrobić taki tor przeszkód aby wynik był możliwie porównywalny ale nigdzie nie znalazłem tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
a patrzyłeś na podkarpaciu KWP Rzeszów) ??? :):):):):)

a w sprawie toru na pierwszej stronie w linkach masz info o zasadach na TSF i tam jest mapka z odległościami pomiędzy przeszkodami

Zmieniony przez - basiczek18 w dniu 2010-03-19 12:04:16

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
basiczek18 dzięki, przegladałem tam linki ale widać nie wszystkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Ja mam dokładny schemat toru z wymiarami.
http://www.kwp.radom.pl/upload/file/nabór/tsf.pdf

Zmieniony przez - pitt33 w dniu 2010-03-19 12:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Jest ten link na 1-szej stronie.patrz rozdział 4. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
witam.nie wiem czy było taki pytanie czy nie :) dopiero zlożyłem dokumenty do rekrutacji w kwp i dostalem wezwanie na egzamin ze sprawnosci fizycznej i testu ogólnego.
I moje pytanie brzmi tak: " czy jest możliwość wstapienia do policji po przejsciu tych wszystkich etapów pozytywnie BEZ Żadnych Znajomości w policji"?? bo słyszalem od wielu osób ze jak nie mam nikogo znajomego to nawet zebym sobie głowy nie zawracał" dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
CZŁOWIEKU !!! Najpierw się zastanów potem zadaj pytanie. Mam wrażenie, że niektórzy przez całe życie pozostają nieogarnięci. Moja odpowiedź dla ciebie: nie ma takiej opcji, jeśli nie masz znajomych to zapomnij o pracy w policji, to jest firma do której można się tylko przez koneksje dostać. Nie wierz w to co na stronie czy w tv mówią, media kłamią, tylko znajomości, moja rada nie startuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Vex - Ty będziesz 7go kwietnia zaliczał psychiatrę w Warszawie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
o proszę. To do Was już dzwonili i umawiają na PZP i WKL:/

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium