SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Krav_mag gratulacje! Wydaje mi się, że nawet szybko się uwinęli z Twoim odwołaniem. Ktoś odwoływał się od komisji lekarskiej z KSP i czekał niemalże pół roku na decyzję, bo podobno tyle czasu maksymalnie ma komisja na rozpatrzenie odwołań.

ABO składałem w 2 tygodniu lutego. Więc jakieś trzy i pół tygodnia po komisji lekarskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
19.02.2011 r. miałem zaliczone TSF/WO a na 09.03.2011 mam wyznaczony MS. Wśród moich znajomych dość szybko idzie, więc może uda mi się uwinąć z wszystkim do majowego/ czerwcowego naboru( takie słyszałem plotki, że w tych miesiącach mają być nabory)

Zmieniony przez - Tamudzin w dniu 2011-03-04 14:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Krav_Mag - dzięki, ze opisałeś co i jak. No ja mam nadzieję, że nie trzeba będzie nic się odwoływać ale cholera mnie nastraszyłeś i oglądam sobie nogę i tak myślę czy oby nie iść na kontrolne jakieś do rodzinnego bo jakaś tam jest mała żyłka za kolanem ale czy to już żylak hmm??

Tamudzin haha zadziwiające .. ! A mój tsf hmmm jeju kiedy to było !! w styczniu 2010! i może mooooże zdążę... no fajnie, że gdzieś to idzie szybciej, to pochwal się gdzie tak pędzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Województwo Dolnośląskie. Mój kumpel 02.03.2011 r. był na WZ a już na 08.03.2011 r. ma komisje lekarską i podczas rozmowy sugerowali mu, żeby już się szykował na wyjazd na szkołę. Na dolnymśląsku idzie chyba najszybciej w całej Polsce. Zresztą obecne nabory powinny być szybko przeprowadzane, jak chcą mieć odpowiednią liczbę prewencji przed Euro. Limity przyjęć na ten rok to 6 tys. osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
ci co teraz beda szli na szkloke to nie beda na Euro. Na Euro jest szkolony obecny nabor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Liczmy w zaokrągleniu, idą do szkoły policyjnej 1 czerwca wychodzą po 6 miesiącach, czyli w grudniu, miesiąc praktyk, czyli 1 lutego 2012 pełnią służbę już w swoich komendach. Jeśli pójdą późniejszym naborem i wczasie euro będą na szkoleniu, to i tak będzie można ich wykorzystać do zabezpieczania całej imprezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Mówie tylko co mi mówiła opiekunka 2 marca jak byłem.

A jeszcze raz ponowie pytanie sprzed kilku stron.
Czy ktoś kto robił badania lekarskie na ul Wołoskiej w PZP w Warszawie pamieta w jakie dni przyjmuja konkretni lekarze ? Bo jade po obiegówke w poniedziałek z nadzieja ze w cos sie wstrzele

Zmieniony przez - Sajack w dniu 2011-03-05 09:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6164
Panowie którzy przeszli komisje lekarską mam do Was pytanie:

Czy tatuaż na prawym przedramieniu tzn. napis w jez. łacińskim składającym sie z 11 liter na wewnętrznej tylnej części przedramienia i na całej jego długości tj. od nadgarstka do stawu łokciowego...

Czy to mnie dyskwalifikuje i nie mam cdo próbować ponieważ na KL mnie odrzucą ?

Chłopaki proszę o pomoc bo chcę spróbować ale jeśli takie coś dyskwalifikuje to szkoda tylko mojego czasu i jeżdżenia do poznania bo mam tam 150km.

Z gory uprzejmie dzieki za pomoc !

* Masa czy impotencja? *

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
Tatuaże w rozporządzeniu MSWiA są oznaczone jako Z / N. Szansa że dostaniesz Ztkę są ale to już zależy od lekarza/tatuaża. A co on oznacza może powiedz.

Zmieniony przez - noob_lesiu w dniu 2011-03-05 13:01:32

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6164
Napis to czcionką gotycką : VideCulFide co w wolnym tłumaczeniu znaczy Patrz komu ufasz. Pamiątka z mlodości robiona w salonie.

* Masa czy impotencja? *

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium