SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Zauważyłem iż na Ms jest tak iż każda odpowiedź jest prawidłowa. Moja rada jest taka, pisz prawdę tak jak czujesz tak jak myślisz. Nie staraj sie na siłę pokazać siebie w lepszym świetle niż jest na prawdę. Każdy człowiek jest wartościowy i pokaż jakie masz plusy a będzie dobrze:)

Pozdrawiam

Buciorr z jakiego województwa jesteś? Na którym etapie rekrutacji jesteś?

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
A jednak się udało TSF zaliczony i to dosyć pozytywnie, teraz czekanie ponad miesiąc na MS, i niestety obawa, że się nie uda. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje poza tym, żeby nie kłamać, a jak kłamać to porządnie:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Jestem z Małopolski:) 19 mam WZ dzisiaj właśnie dzwonili^^
więcej opowiem po wywiadzie:P
a co z innych rad:P im mniej stresu tym lepiej:P tam nie zabijają i żadnej kary się nie dostaje za odpowiedzi więc nie ma czego się bać^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2454
miałem testy tsf i two 14 maja w szczytnie o 14:01 i skonczyłem 0 16:30 a było sporo osób koło 50,ktos tam mi pisał ze na bank nie zdaze na autobus o 16:45 i co zdazyłem spokojnie! korwa na tym forum to ludzie umia podbudowac na duchu.
MS mam za połtora miesiaca, w Radomiu 28czerwca.
szybko jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
ja WZ mam w środę więc na pewno relacje zdam:)

obawiam się tylko Komisji lekarskiej. Już różne rzeczy o niej czytałem. Mam trochę podwyższone ciśnienie ale nad tym pracuje i do tego mam delikatnie krzywą przegrodę nosową, która w żaden sposób nie przeszkadza mi w prawidłowym funkcjonowaniu mam nadzieję że nie będą się czepiać i spotkam miłych lekarzy:)

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
No właściwie ja też zastanawiam się nad tą komisją:P
Nigdy jakiś problemów nie miałem ale dawno się nie badałem więc różnie może być...:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Dzięki za podpowiedzi. Tylko, że jak np. napiszę zgodnie z prawda, że bym weszła, a dalej na pytanie czy Należy przestrzegać rygorystycznie prawa, odpowiem, że tak? To będzie nie spójność...Prawda? ? ?

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Jedna z moich znajomych zaliczyła MS w zeszły czwartek i na to pytanie odpowiedziała,że nie. Na pytanie: Czy ktoś wyrządzi Ci krzywdę masz ochotę odpłacić mu tym samym choćby dla zasady? również odpowiedział, ze nie. A mnie wydaje, się że każdy w przypływie emocji miałby taką chęć....

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wczoraj rozmawiałem z kolegą-hartem,czyli osobą która biega systematycznie i dużo kilometrów.Na TSFie w Słupsku w sobotę zrobił czas 1:13 ,czyli ja byłem wolniejszy kiedyś od niego o jakieś 20 sekund...

Gdyby ktoś miałby jakieś materiały dotyczące Multiselektu,to proszę o wstawienie w temacie,bo chcę mu pomóc,a innym też moze się przydać.Linki które wstawiłem na początku tematu przynajmniej u mnie nie działają niestety...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-05-17 11:32:24

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Miałabym także problem z odpowiedzią na pytanie Czy większą satysfakcję miałbyś z pokonania oszusta jego własną bronią? Jak sądzicie?

kocham, lubie, szanuje...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium