SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1613
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1613
witam
czy przystępując do oceny sprawności fizycznej konieczne jest posiadanie ubezpieczenia N W (od następstw nieszczęśliwych wypadków )?? czy brak ubezpieczenia skreśla nas do przystąpienia na TWO i TSF??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
4F musisz jedynie posiadać orzeczenie o zdloności do odbycia testu sprawności fizycznej. Jeżeli chodzi o NW to nie jest to obowiązkowe.także nie martw się że go nie masz.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Do basieczek18!!!

Witam Serdecznie!
Bardzo by mi zależało na odpowiedziach TWO i MS które prawdopodobnie masz od pomocnej11. Przeglądałem całe forum wszystkie wypowiedzi i właśnie widziałem że pomocna11 wysyłał tobie a z nią już nie można się skontaktować.

Z góry bardzo Dziękuję.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
jak jest z ubezpieczeniem NNW na TWO? na skierowaniu jest napisane "wskazane", pytają o to?
Lekarz na zaświadczeniu napisał "nie stwierdzam przeciwwskazań do uczestniczenia w testach sprawności fizycznej", dziś dzwoniłem do CSP w Legionowie i tam mi powiedzieli ( jakiś aspirant ), że to w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
nie ma edytuj, chodziło mi o TSF oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Masz opcję edycji,to karteczka z żółtym ołówkiem nad swoją wypowiedzią.Możesz edytować,dopóki ktoś nie odpowie na posta.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-11-18 17:51:36

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Może ktoś ponownie wrzucić pytania do MS, bo link z 1 strony nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2890
Krótkie sprawozdanie z TSF I TWO z Piły.

Co do TWO to lepiej być wcześniej, ale kilka minut przed też wystarczy, mój test to 664 i grupa A. Pytania ogólnie lightowe, myślę że po przeanalizowaniu pytań z 1 strony spokojnie można 20-25 pkt wydziobać więc nie ma się czym przejmować!Pytania faktycznie czasem nie są z tej stronki ale z reguły idzie odp na nie drogą eliminacji<niektóre prop odp są idityczne...>!Mnie osobiście zabiło pytanie o liczbę godzin etatu policjanta....
Test można napisać w 10 min(tyle mi to zajęło) i dostałem 32 pkt<chciałem z 35>

Teraz TFS!
Na 36 osób gdzieś z 16 to były laski!Zdały aż dwie: poległy na manekinie i piłkach czyli standard. Z kolesi chyba 2 oblało definitywnie ale głowy nie daje...

Teraz garść pomocnych mądrości:
Dla pań SIŁOWNIA!!Wiekszość z lasek nie ma pojęcia o rzucaniu!!!To trzeba poćwiczyć: najlepiej piłką koszykową<duża i trochę waży;P>!Uczymy się rzucać jak piłkarze<z delikatnego wykroku>lubi z podskokiem!
Dwa manekin: podnosimy za głowę do pozycji stojącej, uginamy nogi w kolanach łapiemy w przewężeniu na pasie i robimy zamek na rękach<ręka łapie za rękę mocno!!!!!!!>Podnosimy manekina na nogach i heja banana!!Taka technika da nam zapas sił których nie oszukujmy się laski nie mają!
Nie mam manekin i co teraz??
Otóż kochane panie: idziemy na siłownie jakąś normalną< nie do kumpla garażu;-P> pytamy instruktora o sztangę olimpijską<nie wkurzamy się jak się uśmieje>i zaciski oraz dwa krążki 2.5kg!
Prosimy pana o założenie na jedną stronę odważników, a na oba końce zakładamy zaciski i blokujemy je<pan instruktor napewno pomoże>Kładziemy ową sztangę na podłogę i uczymy się podnosić od strony bez odważników<Będzie to łep manekina;-P>możemy też ja próbować podnieś i zrobic kilka kroków<sztanga waży teraz 30kg czyli tyle i mniej więcej manekin>!!Niby to proste, ale ale już widze jak laska obrywa sztangą i ją puszcza na glebe <nie cwiczyć na płytkach.....>
Co do skrzyni: moje panie też miały z tym problem!uginamy lewą ręką pod kątem 90st kładziemy przedramie na koncu skrzyni o odbijamy sie nogami przerzucając ciało przez skrzynie<prawa ręka jak gdyby ciągnie ciało>!Troche treningu i bez problemu dacie sobie z tym rade:jedna laskę nauczyłem tego w 1 minute i 2razy szybciej pokonała skrzenie<ale nie dotarła w biegu bo ją piłki zabiły.....>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium