SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
a można nieśmiało prosić o odezwanie się na maila moner.pl[MAŁPA}gmail.com bo jakoś nie mogę wynaleźć tu twojego maila lub podaj swój :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeśli chcesz napisać do innego uzytkownika forum,to wchodzisz w jego profil.Tam masz opcję wyślij e-mail.Proste jak drut

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
no to jestem niepełnoprawnym userem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Uzupełnij profil wpisując kilka swoich danych,a zyskasz abonament na jakiś czas.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
Witam,
jak wygląda struktura organizacyjna policji? tzn wiem że jest wydział kryminalny, prewencji i logistyczny ale na co dzielą się poszczególne wydziały?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 408
do nina28 - wyslalem ci maila jesli mozesz to daj znac czy doszedl, a dali Ci juz moze skierowanie na badania czy masz teraz czekac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 138
jak jestem wezwany na rozprawę do sądu jako "pokrzywdzonego w charakterze świadka" to mam to wpisać w kwestionariuszu osobowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
Zdawałem MS 2 września w KWP w Olsztynie, na początku dużo pani psycholog się nagadała wypełnialiśmy ankiety czy aby wszyscy jesteśmy w dobrej kondycji, nie spożywaliśmy alko ani żadnych innych środków i tu już jeden kolega popełnił gafę bo zaznaczył 1xTak/2xNie, gdzie Nie w zdaniu "Nie spożywałem alkoholu..." niezbyt pasuje więc jak pani psycholog rzuciła "Proszę Panów, zakreślenie 3 razy Tak oznacza że możemy przejść do testu" kolega miał nie tęgą minę. No ale okay, potem szybkie czytanie instrukcji i startujemy. Na samym początku wyskakiwały słowa typu wrażliwość, agresywność itp i zaznaczaliśmy czy mamy tą cechę czy nie. Po przejściu tych słówek wyskakiwało kolejna cześć multiselektu, nie pamiętam jednak która to była więc w sumie opisze jak idzie. Sześciany, miałem plan aby liczyć te co są a potem odejmować od pełnej liczby kostek w danym sześcianie, z planu jednak nie wiele zostało i walczyłem licząc pojedynczo i choć na początku szło luzem to później było gorzej ale myślę że aż tak wiele razy nie mogłem się pomylić, następnie zdania matematyczne które są w internecie tak dostępne że tylko spojrzałem i już pamiętałem wynik, sprawdziłem czy aby na pewno treść/liczby te same. Zdjęcia i urywki z nich, tu chyba walnąłem 1 gafę bo czytając instrukcje pod nią była fotografia, skończyłem czytać i wcisnąłem dalej bez przyjrzenia się fotce co skutkowało tym że do tej fotografii wyskoczyły wycinki - chybił trafił, bo co innego mogłem zrobić resztę już starałem się ogarnąć. Historyjki kryminalne są dosyć łatwe, choć tutaj także machnąłem z 1 może 2 nie to co miałem na myśli. Zaczęły się stwierdzenia, Mam dobry apetyt itp itd, są na liście w tym dokumencie z 1 strony, tutaj kolejna moja porażka bo przy stwierdzeniu Często się budzę walnąłem tak, w sumie chyba najgorsze stwierdzenie przy którym mogłem zrobić taki błąd. Te małe pomyłki wytrąciły mnie z rytmu i gdy doszło do sprawdzania szybkości reakcji przy figurach i dopasowywaniu ich do klawiszy 1-6 byłem juz lekko poddenerwowany. Przy czytaniu instrukcji gdzie czas jest zatrzymany wziąłem kilka wdechów i robiłem dalej. Niby naciskanie klawiszy 1-6 odpowiednio do tego co widzisz na ekranie jest proste to jednak zdarzała się pomyłka i czas leciał, ktoś wcześniej w temacie mówił że lepiej rozłożyć sobie palce na klawisze bo później nie będzie czasu szukać palcami klawiszy - prawda w 100%. Tutaj także kolega który walnął błąd w ankiecie miał problem ponieważ pani psycholog mówiła wyraźnie "tylko cyferki nad literami" podczas gdy kolega jak w amoku naparzał w cyfry po prawej stronie klawiatury. Tutaj także wynikneła sprawa z wpisywaniem liczby poprawnych trafień jaką chciało się zrobić w next próbie i choć obok pola był przycisk KOREKTA a pani psycholog wcześniej uczulała nas na NIE naciskanie jakichkolwiek klawiszy na klawie, w szczególności backspace'a. No ale cóż, pani swoje a ja swoje, wpisałem złą liczbę i chciałem poprawić, więc całkowicie z automatu cisnąłem backspace po czym na ekranie wyskoczył przepiękny błąd. Na szczęście magiczne kody wpisane przez panią psycholog przywróciły mój test. ( pozostała 3 kandydatów, w odruchu solidarności także postanowiła wcisnąć backspace'a ). Na końcu było przyporządkowywanie zdań, które w praktyce były tym co pozaznaczało się we wcześniejszej części testu, od 1-10 ( 1 - najbardziej pasuje 10 - najmniej ). Początkowo szło gładko, mając w pamięci swoje poprzednie odpowiedzi ale ostatnie dopasowywanie było dramatyczne - 10 stwierdzeń które wydawały się z kosmosu i tutaj moja ostatnia gafa w teście, zmieniałem zdanie 2 razy i przy ostatecznym dopasowywaniu gdy zostały mi 2 twierdzenia na ekranie pojawiło się duże - TEST ZAKOŃCZONY.

Skończyłem 1, głównie dlatego że pozostali kandydaci po instrukcjach pani poszli skorzystać z toalety podczas gdy ja już rozpocząłem test, więc jako 1 wchodziłem na rozmowę. Miałem godzinę na dojście do siebie po teście, reszta kandydatów też coś koło tego (ogólnie test mieliśmy na 8:30 ja wyszedłem z KWP krótko po 13)
Zatem rozmowa, wszedłem usiadłem i pani psycholog poprosiła abym powiedział kilka zdań osobie, do pewnego momentu zadawała standardowe pytania - czemu do policji, moje wady zalety. Co pytanie rozmowa robiła się co raz trudniejsza, nie będę aż tak się o tym rozpisywał ale nie szło to ani sprawnie ani gładko. Po jakiś 30-40 może 50 minutach rozmowa dobiegła końca, pani psycholog zapisała całkowicie cały ten arkusz jaki miała za sobą, wielokrotnie podczas rozmowy zapisywała coś, po czym kreśliła to co napisała i tak w kółko. Ostatecznie, pani psycholog podziękowała za rozmowę i oznajmiła że wyniki będą od dwóch do trzech tygodni telefonicznie bądź listownie.

Wracając do domu, siedziała mi w głowie cała ta rozmowa i myślę że czasami za dużo powiedziałem, momentami nie mogłem czegoś dopowiedzieć ponieważ pani psycholog przerywała. Teraz także myślę że niektóre pytania mogły być w związku z tym co wyszło z testu i że pani psycholog już wiedziała jak mnie komputer ocenił i biorąc pod uwagę te głupie błędy w teście + przebieg rozmowy nie czuje się zbyt pewnie ale kto wie.
Pozdrawiam chłopaków co ze mną zdawali i resztę kandydatów do służby.

Zmieniony przez - noob_lesiu w dniu 2010-09-05 23:27:41

Zmieniony przez - noob_lesiu w dniu 2010-09-05 23:28:27

Zmieniony przez - noob_lesiu w dniu 2010-09-05 23:30:04

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Wodeck: wymieniłeś nie wydziały, lecz rodzaje służb (piony). To, czy dana komórka w ramach pionu będzie biurem, wydziałem, referatem, sekcją, czy zespołem zależy od jej przyporządkowania do jednostki (KGP, KWP/KSP, KMP/KPP/KRP, KP, PP etc.) i liczby przewidzianych etatów.
Co do pionów: do pionu prewencji należą OPP (oddziały prewencji), komórki patrolowe, prewencji, sztab, ruch drogowy; do kryminalnego: dochodzeniowo-śledczy, kryminalny, przestępstw gospodarczych, przestępstw przeciw mieniu, przestępczości samochodowej - od metra i trochę w tym pionie można natworzyć, a do tego jeszcze dochodzą laboratoria kryminalistyczne. W pionie logistyki - zaopatrzenie, łączność i informatyka, inwestycje i remonty, finansowy, transport.
Powyższy katalog nie jest wyczerpujący, lecz orientacyjny

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Siwy2010 Teraz czekam na WZ... mam nadzieję, że pójdzie to szybciej bo na MS czekałam 7 miesięcy!!! Ps. wysłałam Ci na Maila o MS:) pozdro A włśnie może ktoś się orientuje ile czeka sie w Poznaniu na WZ?

nina28

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium