SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Yoogix dzięki za odpowiedź. a co z tymi umowami na zlecenie wpisywać?
pozdrawiam
P.S.Pani w kadrach powiedziała że mam się szykować na 5 lipca- nie wiem czy się wyrobię bo jestem przed badaniami(i ich troszkę się boję) i dopiero ABO w środę składam-no ale pożyjemy zobaczymy:)



Zmieniony przez - bo_tak w dniu 2011-06-03 20:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
uKonEZka przy PZP nikt w mojej 10 osobowej grupie nie miał problemu do zrobienia było ponad 300 pytań na osobowość (łatwiejsze niż na MS) później test na IQ tablice jak się nie mylę REVENA i wypełnić ankietę na temat swojej osoby po około 15 minutach była rozmowa z miłą Panią psycholog i od razu wynik nie ma się czego obawiać:)
bo_tak ja w ankiecie wypisałem Umowę zlecenie tak mi kazała pani w kadrach wpisać.

Dziękuję wszystkim za gratulację
Pozdrawiam:P

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mała prośba z mojej stronyJeśli chcecie kontynuacji tematu,to niech ktoś go zacznie,gdy ten się skończy.Do końca zostały niecałe dwie strony.Ja się namęczyłem przy rozpoczęciu obecnej części tematu,co kosztowało mnie dużo czasu,na napisanie wstępu,opisanie etapów rekrutacji i szukanie linków.Teraz pozostawiam to zainteresowanym tematami służby w Policji i rekrutacji do Policji.Miłego działania

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
Po szybkiej konsultacji ze Słabym doszliśmy do wniosku ze żeby było szybciej założe kontynuacje tego tematu.
W zasadzie jest ona już gotowa,będzie dostępna pod tym linkiem:

póki co temat tamten będzie zamknięty i zostanie otwarty w momencuie gdy ten automatycznie się zamknie(a stanie się tak gdy temat osiągnie 300stron)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
ok super:)
podaje linka to wszystkich rzeczy potrzebnych w czasie rekrutacji oraz opisane etapy ich
http://praca.policja.pl/portal/pwp/742/38758/Jak_zostac_policjantem.html

pozdrawiam

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
QUEBLO to jak możesz to podaj jeszcze raz link do nowego tematu.

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
No jeżeli można to też proszę o podklejenie linka jeszcze raz bo przynajmniej dla mnie jest niewidoczny:)
pozdrawiam But:P:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium