SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3304
Jestem po Ms i myśle że wynik będzie negatywny, pomimo że rozmowa była nawet miła z psychologiem. Na kompie zawaliłem pare pytań na osobowość. np. odpowiedziałem że potępiam ludzi którzy chcieliby zagarnąć wszystko dla siebie, a jak wiadomo ludzi nie można potępiać tylko ich zachowania, i jedno z pierwszych pyt. psychologa to czy każdemu należy się szacunek, powiedziałem że tak więc sobie trochę zaprzeczyłem, powiedziałem też że mogłbym być przwódcą bo tak też zaznaczyłęm na kompie a to chyba też nie jest za mile widziane w policji, mam dzwonić dopiero w połowie marca, ale raczej nie ma po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
No nie ma co gdybać ale się uda albo dupa blada, ja też czekam na wyniki albo zadzwonią albo nie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Hm, ja natomiast slyszałem iż osoba mająca styczność z MS w pracy jako psycholog, miala raczej negatywny stosunek co do adekwatnosci oceny kandydatow przez ten test.
Tak więc zgodnie z tą logiką ktoś kto obleje wyzej wymieniony niekoniecznie byłby "złym" policjantem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
Ja za tydzień mam TWO i TSF w Pile. Oby wszystko poszło dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
icefrost
No oczywiście, że tak..
I stawiam na to, że duża część "dobrych" policjantów aktualnie będących w służbie nie uzyskałaby wyniku pozytywnego z tego testu. Taka już jego "magia".
Trudno, życie toczy się dalej

Zmieniony przez - Noobistica w dniu 2010-02-28 00:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
MS negatywny...
no i lipton, policja na rok odstawiona...

za rok jak złoże ponownie papiery bede zaś musiał zdawać TWO i TSF??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
pepe nie masz racji. ms jest ogólnie do d... myślę że wiele osób które byłyby bardzo dobre odpadły na nim. Gdyby to było takie proste to osoby z wysokim wynikiem w ms byłyby najlepszymi funkcjonariuszami, a jak będzie to dopiero ulica zweryfikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
kyosho tak będziesz musiał wszystko od nowa zdawać.

Tak już jest Vex kiedyś było inaczej jak mi mówili że brali wszystkich a wręcz nawet prosili by iść do policji i nie było żadnych śmiesznych testów tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Jak na moje oko to powinny być tylko bardzo szczegółowe testy dotyczące zdrowia psychicznego, a profil kandydata... cóż moim zdaniem dość wydumany konstrukt teoretyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
Vex ja nie pisałem że MS jest idealny, ma na pewno dużo minusów, wiadomo też że wyjdzie wszystko w praniu, ale jeśli wymyślili coś takiego i mają swoje ramy w których trzeba się zmieścić... i tu są dwa wyjścia albo piszesz prawdę albo kłamiesz jak wiesz jak masz odpowiadać zęby zaliczyć..., bo nawet jak osoba która nie zaliczyła podejdzie za rok jeszcze raz do testu to jest małe prawdopodobieństwo że zaliczy - bo jak niby przez rok miała by się zmienić ? a przecież oni mają Twoje pierwsze testy MS - wiec łatwo im porównać..., i jeszcze Piterson22 i inni myślę że jak się "zawaliło" kilka pytań to nie przekreśla wyniku testu... nie ma ludzi idealnych... tak że głowa do góry :)

ps. tak samo można powiedzieć o KL bo oni też maja swoje ramki w których trzeba się zmieścić... a jak przekraczasz ją o 0,01% to odpadasz... :/

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-02-28 13:55:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium