SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
To jak zmieszczę się w 10 zdaniach będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
jak masz kartkę podaniową A4 - to wiadomo - w prawym górnym rogu piszesz miejscowość i datę. W lewym górnym rogu swoje dane. Później pośrodku piszesz życiorys. Urodziłem się ble ble ble - następnie piszesz w którym roku rozpocząłeś - ukończyłeś szkoły (pełna nazwa)-(podstawowa, średnia - studia ?). Możesz napisać jakie kierunki masz tych szkół. Później opisujesz karierę zawodową - gdzie pracowałeś itd. Wszystko podparte datami. Na końcu życiorysu podpisujesz się imieniem i nazwiskiem :) Możesz w 10 zdaniach to napisać a możesz w 20 :) ale pisz tak żeby to miało ręce i nogi. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 141
malawi chyba mojego posta skopiowales :P. Problem tylko w tym ze jezeli tego samego dnia po badaniu krwi bedziesz miec badanie cisnienia to prawdopodobnie nie zdazysz go zbic poprzez tablete. Chyba ze znajdzie sie jakis srodek o szybkim dzialaniu. Jezeli badanie krwi bedzie innego dnia niz pomiar cisnienia to " jestesmy w ogrodku i witamy sie z gaska " :D.

Aniuszy:
Jezeli chodzi o zyciorys to wypisz wszystkie szkoly ktore ukonczyles, szkolenia i kursy oraz gdzie pracowales - wszystko z datami rozpoczecia i ukonczenia.
Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Aby przystąpić do rekrutacji do służby w Policji należy złożyć następujący komplet dokumentów:

- kwestionariusz osobowy część A i C (do pobrania na stronie www.policja.pl/rekrutacja oraz w KPP/KMP/KWP)
- podanie skierowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi,
- życiorys napisany odręcznie w postaci opowiadania
- dokumenty świadczące o wykształceniu z ostatniej szkoły/uczelni (oryginał i kserokopia)
- dla mężczyzn książeczka wojskowa do wglądu.


Powiedzmy tak to są przykłady podania
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5f7a5fca70c1f9e.html
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cc3af1d75021a794

będą dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
siemasz1 - To zalezy gdzie masz WKL - W Koszalinie robisz wszystko w jeden dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Witam serdecznie dziś jestem po WZ:) Bardzo miła i spokojna rozmowa. Pytania dlaczego do policji? Wady, zalety, do jakiej jednostki chce trafić i dlaczego. Ogólnie rozmowa bardzo pozytywna. Mam teraz wypełnić i zanieść do KMP w swoim mieście ankietę bezpieczeństwa i czekać na termin na PZP oraz komisję lekarską. Będę coś kombinował ze swoim ciśnieniem zero alko, dużo wypoczywać, pić sok z pomidorów (ma dużo potasu hehe), i oczywiście jak zawsze sport tylko że ma być to raczej na spokojnie by nie było sytuacji tak jak kolega wspomniał wcześniej iż w czasie ostrego trenowania ma delikatne nadciśnienie. Mam jeszcze obawy co do krzywej przegrody nosowej lecz mam ją od urodzenia i nigdy mi nie przeszkadzała więc z nią nic nie będę robił bo to wiąże się z operacja lub jakimś zabiegiem:( Jestem dobrej myśli:)

Pozdrawiam

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
ja miałem bardzo podobne do http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cc3af1d75021a794 i było wszystko ok jestem po WZ i nikt nic nigdy nie powiedział do mojego wzoru podania czy do innych rzeczy. Moim zdaniem najważniejsze jest Ms od tego zaczyna się poważna gra o przyjęcie do służby a do tego trzeba być sobą w 100% to tylko daje ci możliwość zdania. To jest tylko moje zdanie co do MS

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
No ja też już po WZ:) z wywiadu 50pkt:P z całego postępowania 153pkt... i teraz pytanie do was to 153pkt jest łącznie razem z punktami za świadectwo czy tylko postępowanie?:)
Na telefon w sprawie badań mam czekać do 2tygodniu jeżeli wszystko będzie dobrze to czekam tylko na ranking i się okaże czy 153pkt będą wystarczające:)
na WZ trochę się zdziwiłem nie wiem czy siedziałem u nich 10min...
rozmowa jak o pracę.3 osobowa komisja jedna pani przewodnicząca która prowadziła ze mną rozmowę, pozostali się nie odzywali.
W kilku zdaniach powiedzieć coś o sobie, dlaczego do policji, czy poradzę sobie ze stresem związanym z pełnieniem służby w moim wieku(21 lat), do czego policjant ma prawo(legitymowanie itp.) czy będzie mi przeszkadzało że będę w prewencji.
U mnie tak to wyglądało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
u mnie wyglądało to bardzo podobnie. 153 punkty w twoim przypadku jest to suma punktów z TWO, TSF, MS, WZ + wykształcenie (w twoim wypadku jest to 10 punktów). A też masz składać ankiety? czy dopiero po badaniach?

Buciorr przypomni mi z jakiego jesteś województwa?
Obawiasz się coś komisji lekarskiej i PZP?:P hehe

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium